Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

          
A
A
A

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 10
Засідання приймальної комісії
м. Бережани                                                                  від “_25_” липня 2018 р.
Присутні:    
 
Голова комісії
Заступник голови комісії    
Жибак Мирон Миколайович
Білик Степанія Григорівна
 
Відповідальний секретар
Заступник відповідального
секретаря
Луговий Богдан Васильович
Боднар Ольга Ярославівна
 
 
Члени комісії                      
Роман Богдан Євгенович
 
 
Матвіїшин Петро Володимирович
 
 
Ярема Любов Василівна
 
 
Кузьович Василь Степанович
Чвартацький Ігор Іванович
Бунько Василь Ярославович
Мигдаль Дарія Михайлівна
 
 
Зайчук Володимир Миколайович
Островська Надія Дмитрівна
 
 
Зінчук Віктор Євгенович
     
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
  1. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів ОС «Бакалавр» на базі диплому «Молодший спеціаліст» спеціальності 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 101 «Екологія», 133 «Галузеве машинобудування», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  2. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитів на базі ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка», 206 «Садово–паркове господарство», 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  3. Про допуск абітурієнтів до складання вступних іспитівна базі диплому «Молодший спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності 208 «Агроінженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  4. Про проведення вступних іспитів на базі диплому «Молодший спеціаліст» денної форми навчання у ІІ тур, у зв’язку із дотриманням правил прийому ВП НУБіП України.
  5. Про допуск абітурієнта до складання вступного іспиту на базі диплому «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» у зв’язку із подачею заключення ЛКК про проходження санітарно – курортного лікування.

І.СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Молодший спеціаліст», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (скорочений термін навчання) денної форми навчання:

051»Економіка»: Лотоцька О. Л., Гриник Х. М., Пасемник В. В., Череватий С. А., Лотоцький Т. Р., Михайлишин М. А., Тернович З. М., Підойма А. І., Леськів Т. Б., Малєвська О. Й., Яніцький О. І., Шот В. Р., Боднар І. Ю., Богдан Л. Я., Білик О. В., Фундига В. І., Сабодах Т. Я., Наконечний В. М., Бич В. Г., Кадубець Н. В., Савіцька Г. В., Безручак Х. М., Дубілевський В. Я.;

071 «Облік оподаткування»: Косаренко Ю.В., Тернович З. М., Лемякіна У. Є., Стахевич М. В., Чепіжак Б. М., Плаксій Н. Б., Вітів В. В., Миськів М. Г., Бойчук І. Л., Мельник І. П., Минда М. А., Баглай Н. Б., Фундига В. І., Калинович С. Б., Львівська В. В., Кулеба Г. І., Юськів М. П., Зборовська Н. І., Канаховський О. Г., Тука Х. І., Ройлян Х. Е., Савіцька Г. В., Леськів Т. Б., Пасемник В. В.;

101 «Екологія»:Свістильницький В. А., Сарич Ю. В., Бубряк Ю. Т., Воляник М. Б., Іванська Х. М., Попович Т. Б., Воробець А. М.,Когут А. М.;

133 «Галузеве машинобудування»: Зубрицький Ю. І., Миколишин А. М., Ружицький В. І., Стасюк М. Р., Богач Д. В.;

208 «Агроінженерія»: ЗіньН.М., СтасюкМ.Р., БогачД.В., БойкоО.В., МіщанчукН.В., ВітівР.П., ЛазарВ.М., КирилівВ.В., ДемківВ.Я., ВільчинськийО.Р., НайдухВ.В., СлавкоМ.Є., КовалишинІ.Я., КоровецькийА.М., КаленикВ.С., МедвецькийД.І., ВолчинськийМ.Р., ДубілевськийВ.Я., СурмачВ.М., МостовийВ.В., ГончарукР.С., ДемчишинВ.В., РябокіньО.П., СапелякР.А., КостюкМ.В., ЯщукА.В., СанчишинЮ.Б., СемчишинЮ.І., ЛипаН.Р., РужицькийВ.І., ВознякВ.О., ПатицькийН.Я., ОнуфрикМ.В., НиколишинВ.М., ЛевицькийД.Т., СеменівВ.І., ЗубрицькийЮ.І., БабичХ.Ю., КовтонюкР.Л., ФедуньТ.Т., МиколишинА.М., ДовганьМ.Я., КареловА.С., УшкевичО.В., ВоронюкВ.Г., ЧаплінськийС.А., ПеристийВ.Р., СтрашківТ.М.;

206 «Садово-паркове господарство»: Скидан І. В., Демидюк М. М.,Савчук Н. М. Сапеляк Р. А. Шмаль Я. А. Возняк В. О Червінський В. І. Стефанська Х. В. Демчишин В. В. Бабич Х. Ю. Бідось В. П. Сенявська Н. Б.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Кунька Р. А., Семенчук Д. В., Вихрущ О. Р., Федоров О. О., Леськів Я. А., Цвях І. О., Шелегей О. С., Ковтонюк О. О., Дуда С. С., Баландюк Н. Л., Човпило П. Я., Стефанська Х. В., Ріпка І. Р., Барилко Д. І., Суховецький В. В., Матвіїшин Р. І., Косенко Б. О., Юхимчук А. В., Кравець Н. О., Золотой Є. О., Заремблюк О. О., Чайковський А. В., Сапега Д. О., Бойчук І. Л., Панчук О. В., Солоненко В. С., Чечервяк М. Д., Коваль М. В., Мудрик Ю. О., Омелянюк Ю. І., Демчишин В. В., Когут М. М., Скоцик М. О., Антипов Т. С., Сивик Н. В., Посипанко І. С., Лесик А. Р., Гарбаж Д. Т., Панасюк І. О., Опришко Р. Р., Гарас Б. Л., Верес О. В., Яковчук Т. Ю., Суліма М. В., Папуга Р. Р., Коробка О. В., Процик О. С., Хінцінський С. В., Онищук С. Ю., Лесько І. О., Коханович Т. М., Бабич Х. Ю., Калужний І. Ю., Хортик І. С., Яковина Д. О., Царюк С. В., Николин І. З., Міськевич А. І., Мигович А. І., Васьків М. А.

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

2. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Бакалавр», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» (друга вища освіта) денної форми навчання:

051»Економіка»:Ріпка З.Р.;

208 «Агроінженерія»:Іжик О.Л., Гук К.І.

206 «Садово-паркове господарство»:Франків Г.І, Мельник О,А., Галушко А.В.;

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»: Скрипка М.М., Мощар І.Б.

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

3. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки абітурієнтів на базі ОС «Молодший спеціаліст», щодо допуску до складання вступного іспиту для підготовки фахівців ОС «Бакалавр» заочної форми навчання у зв’язку із виконанням контракту LW 85193002 : Cтефінів Марію, Марущак Альбіну (копія договору додається).

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.
 
4.СЛУХАЛИ:

Заступника голови Приймальної комісії Білик С.Г. про проведення вступних іспитів на базі диплому «Молодший спеціаліст» денної форми навчання у ІІ тур, у зв’язку із дотриманням правил прийому ВП НУБіП України.

УХВАЛИЛИ:
Провести ІІ тур вступних іспитів 28 липня 2018р. о 9.00 год.
 
5.СЛУХАЛИ:

Заступника голови Приймальної комісії Білик С.Г. про допуск абітурієнта Турчина Павла Васильовича до складання вступного іспиту на базі диплому «Бакалавр» денної форми навчання спеціальності 051 «Економіка» ОС «Магістр» у зв’язку із подачею заключення ЛКК про проходження санітарно – курортного лікування (заключення додається).

УХВАЛИЛИ:
Допустити абітурієнта до складання вступного іспиту.
 
Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак
       
Відповідальний секретар                                               Б.В. Луговий

Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
“БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
ПРОТОКОЛ № 9

Засідання приймальної комісії

м. Бережани                                                                 від “_20_” липня 2018 р.

Присутні:    
 

Голова комісії

Заступник голови комісії    

Жибак Мирон Миколайович

Білик Степанія Григорівна

 

Відповідальний секретар

Заступник відповідального

секретаря

Луговий Богдан Васильович

Боднар Ольга Ярославівна

 

  Члени комісії                       Роман Богдан Євгенович
    Матвіїшин Петро Володимирович
    Ярема Любов Василівна
   

Кузьович Василь Степанович

Чвартацький Ігор Іванович

Бунько Василь Ярославович

Мигдаль Дарія Михайлівна

   

Зайчук Володимир Миколайович

Островська Надія Дмитрівна

    Зінчук Віктор Євгенович
     

порядок денний

  1. Про допуск до складання вступних іспитів ОС «Бакалавр» на базі атестату ПЗСО спеціальності 051 «Економіка», 101 «Екологія», 133 «Галузеве машинобудування» та 206 «Агроінженерія».

 І. СЛУХАЛИ:

Відповідального секретаря Приймальної комісії Лугового Б.В., котрий подав до розгляду списки студентів на базі ПЗСО, щодо допуску до складання вступних іспитів для підготовки фахівців ОС «Бакалавр»:

051»Економіка»: Круглій Леся Мирославівна, Андрусик Павло Іванович;

101 «Екологія» (денна форма навчання): Ільчишин Володимир Михайлович, Колодницький Ігор Володимирович, Гаєвич Тарас Михайлович, Босий Ярослав Михайлович, Романенко Віталіна Віталіївна, Івасик Михайло Васильович, Галінович Ярослав Богданович;

101 «Екологія» (заочна форма навчання): Бицуля Анатолій Валерійович, Костецький Іван Степанович, Андрухів – Заяць Тетяна Ярославівна, Булат Олег Петрович, Стрижак Тарас Петрович, Медвійчук Василь Васильович;

133 «Галузеве машинобудування»: Стецюк Андрій Миколайович, Пеляк Петро Іванович;

208 «Агроінженерія»: Стецюк Андрій Миколайович, Пеляк Петро Іванович, Стецький Павло Іванович, Колодій Назар Анатолійович;

УХВАЛИЛИ:

Допустити абітурієнтів до складання вступних іспитів.

Голова приймальної комісії                                               М.М. Жибак
   Відповідальний секретар                                               Б.В. Луговий

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини




Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною