ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook


          
A
A
A

Відкрита пара на тему «Застосування комп’ютерної графіки»

IMG 4167У рамках тижня кафедри Інформаційних технологій та вищої математики викладачем Кондратом Романом Ярославовичем було проведено відкриту пару зі студентами першого курсу на тему «Застосування комп’ютерної графіки».

Даний захід відвідали шановні колеги за кафедрою: Калиній Ірина Василівна, Качурівський Володимир Орестович і Роман Богдан Євгенович.

Після короткого ознайомлення з метою та засобами вивчення дисципліни «Інженерна і комп’ютерна графіка» викладач запропонував студентам продемонструвати їх модульні роботи. Кожен ілюстрував своє індивідуальне завдання та шлях до його вирішення за допомогою відеопроектора та інструментів програм Gimp, PowerPoint i CorelDraw.

IMG 4177Зокрема, студентами була повністю окреслена ідея монтажу відеокамер у приміщеннях і ззовні, а зауваження шановних гостей Качурівського В.О. та Романа Б.Є. лиш довершили потужні презентації студентів. Також було проілюстровано можливість монтажу сонячних батарей на частину або на всю покрівлю електричного корпусу, в якому навчаються студенти.

IMG 4129IMG 4145

IMG 4153IMG 4160Особливу увагу студенти надали точності вимірювань і похибок. Будь-яке запитання гостей заходу були повністю розкриті у відповідях студентів Миськіва Володимира, Іванущина Руслана, Пасічника Михайла та Білика Дмитра.

 

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною