Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  


       
A
A
A

Графік чергування у гуртожитках

ГРАФІК

Чергування викладачів в гуртожитках №3 і №4

На ІІ семестр 2016-2017 н.р.

 

Прізвище, ім’я, по батькові Дата чергування
1. Сливінська О.Б. 01.02
2. Боднар О.В. 02.02.
3. Герчанівська С.В. 05.02.
4. Літвінов В.І. 06.02.
5. Фльонц О.Б. 07.02.
6. Стемковська І.В. 08.02.
7. Черник Д.П. 09.02.
8. Греськів О.Б. 12.02.
9. Боднар О.Я. 13.02.
10. Гурська І.С. 14.02.
11. Герасимів З.М. 15.02.
12. Габор В.С. 16.02.
13. Судомир С.М. 19.02.
14. Федуняк І.О. 20.02.
15. Луговий Б.В. 21.02.
16. Макух О.І. 22.02.
17. Троханяк О.С. 23.02.
18. Білан Н.М. 26.02.
19. Кравчук Л.В. 27.02.
20. Павлів О.В. 28.02.
21. Колодницька Р.В. 01.03.
22. Мартиненко Ж.О. 02.03.
23. Голод В.П. 05.03.
24. Адамів С.С. 06.03.
25. Гловин Н.М. 07.03.
26. Дзюбата З.І. 09.03.
27. Замора О.І. 12.03.
28. Лукянова М.М. 13.03.
     
29. Диня В.І. 14.03.
30. Фльонц І.В. 15.03.
31. Фльонц О.В. 16.03.
32. Семенів І.І. 19.03.
33. Карась В.І. 20.03.
34. Ліннік А.Ю. 21.03.
35. Лещук Ю.І. 22.03.
36. Клендій О.М. 23.03.
37. Кирик О.М. 26.03.
38. Тригуба Б. 27.03.
39. Бідолах Д.І. 28.03.
40. Гринюк Ю.Г. 29.03.
41. Тиманська О.Б. 30.03.
42. Підховна С.М. 02.04.
     
43. Гайдукевич С.В. 03.04.
44. Семенова Н.П. 04.04.
45. Соловей І.М. 05.04.
46. Колодійчук Л.С. 06.04.
47. Нестеренко О.В. 09.04.
48. Марисюк А.П. 10.04.
49. Рамш В.Ю. 11.04.
50. Бунько В.Я. 12.04.
51. Потапенко М.В. 13.04.
52. Клендій Г.Я. 18.04.
53. Шаршонь В.Л. 19.04.
54. Дарморіс П.М. 20.04.
55. Кухтяк У.Є. 23.04.
56. Качурівський В.О. 24.04.
57. Качурівська Г.М. 25.04.
58. Калиній І.В. 26.04.
59. Роман Б.Є. 27.04.
     
60.

Сливінська О.Б.

Соловей І.М.

03.05.

61.

Боднар О.В.

Колодійчук Л.С.

04.05.

62.

Герчанівська С.В.

Нестеренко О.В.

07.05.

63.

Літвінов В.І.

Гайдукевич С.В.

08.05.

64.

Фльонц О.Б.

Рамш В.Ю.

10.05.

65.

Стемковська І.В.

Бунько В.Я.

11.05.

66.

Черник Д.П.

Семенова Н.П.

14.05.

67.

Греськів О.Б.

Потапенко М.В.

15.05.

68.

Боднар О.Я.

Клендій Г.Я.

16.05.

69.

Гурська І.С.

Шаршонь В.Л.

17.05.

70.

Герасимів З.М.

Марисюк А.П.

18.05.

71.

Габор В.С.

Дарморіс П.М.

21.05.

72.

Судомир С.М.

Кухтяк У.Є.

22.05.

73.

Федуняк І.О.

Качурівський В.О.

23.05.

74.

Луговий Б.В.

Качурівська Г.М.

24.05.

75.

Макух О.І.

Калиній І.В.

25.05.

76.

Троханяк О.С.

Роман Б.Є.

28.05.

77.

Білан Н.М.

Тригуба Б.М.

29.05.

78.

Кравчук Л.В.

Кирик О.М.

30.05.

79.

Павлів О.В.

Клендій О.М.

31.05.

80.

Колодницька Р.В.

Лещук Ю.І.

01.06.

81.

Мартиненко Ж.О.

Лінник А.Ю.

04.06.

82.

Голод В.П.

Карась В.І.

05.06.

83.

Адамів С.С.

Семенів І.В.

06.06.

84.

Гловин Н.М.

Фльонц О.В.

07.06.

85.

Дзюбата З.І.

Фльонц І.В.

08.06.

86.

Замора О.І.

Диня В.І.

11.06.

87.

Бідолах Д.І.

Підховна С.М.

12.06.

88.

Гринюк Ю.Г.

Тиманська О.Б.

13.06.

Примітка: Черговий викладач повинен попередити наступного по графіку викладача про чергування.

Примітка: Черговий викладач повинен попередити наступного по графіку викладача про чергування.

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Корисні посилання

БАТІ

БАТІ