ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

zzz  22 січня 1918 року – Українська Центральна Рада IV-им Універсалом проголосила незалежність Української Народної Республіки.

  З метою підписання договору між Українською Народною Республікою та Німеччиною і Австро-Угорщиною про закінчення війни й, одночасно, військову допомогу у більшовицько-українській війні, було необхідно утримати радянські війська під Києвом. На це зголосились студенти та старшокласники, близько 250 чоловік. Це бій під Крутами (29 січня 1918 року).

IMG fe5095a57ebcc018527a2e14f7dc1f67 V   6 грудня українці відзначали одне з найважливіших національних свят – День збройних сил України. Щодня тисячі наших бійців захищають країну на сході – на передовій, охороняють її кордони. У військових частинах цього дня відбувалися урочисті збори, церемонії вручення державних нагород та святкові концерти. Станом на 2019 рік у Збройних силах служить уже близько 250 тисяч осіб, серед яких 56 тисяч жінок. Збройні сили України обороняють нашу країну від ворогів, захищають її незалежність, територіальну цілісність та недоторканість.

DSC 0034   Беззаперечним виступає той факт, що великою цінністю для кожного суспільства є демократія, яка стала невід’ємним елементом свідомості людства, проте воно так і не змогло сформувати ідеальну демократію для усіх і для кожного.

Сторінка 1 із 46

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ