ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

          
A
A
A

Гурток «Твердження і загадки історії»

IMG b5eb212c3baa1575d13ceaf60c2f7aa9 V   10 грудня 2019 р. проведено підсумкове засідання наукового гуртка «Твердження і загадки історії» з предметів «Історії державності» та «Етнокультурології», науковим керівником якого є доц., к.і.н. Троханяк Олександра Степанівна (кафедра гуманітарних дисциплін).

 

   Науковий гурток  було створено на початку навчального 2015-2016 року з метою глибшого вивчення історичних подій та фактів, а також для поглиблення національно-патріотичного духу й почуттів студентів. Він діє й до сьогодні, незважаючи на те, що одні студенти завершують навчання та приходять нові.

DSC 0021   Основні напрямки роботи гуртка полягають у поглибленому вивченні певних подій та висвітлення їх головних аспектів на відкритих виховних заходах. Головна мета і завдання студентського наукового гуртка: виявлення найбільш здібних студентів до вивчення історії  й культури України та краєзнавства й залучення їх до науково-дослідної діяльності для набуття ними навичок наукової роботи. Підведення підсумків закріпило знання студентів.

 Олександра Троханяк

  

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною