A
A
A
 
Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
І настане час 
коли один скаже
СЛАВА УКРАЇНІ!
І міліони відповідатимуть
ГЕРОЯМ СЛАВА!
 Степан Бандера 

Історичні віхи становлення інституту

slide bati

 

1959 р.
Згідно наказу Міністерства сільського господарства УРСР засновано Бережанський технікум сільського господарства. Розпочато підготовку фахівців за спеціальністю «Механізація сільського господарства»
1961 р.
Здійснено набір студентів на підготовку фахівців за спеціальністю «Електрифікаціїя сільського господарства».
1966 р.
Міністерством сільського господарства УРСР перейменовано Бережанський технікум механізації сільського господарства у Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства
1992 р.
Спільним рішенням Міністерства освіти та Міністерства сільського господарства і продовольства України, Бережанський технікум механізації і електрифікації сільського господарства реорганізовано у Бережанський агротехнічний коледж — вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації з правом підготовки молодших спеціалістів.
1993 р.
Відкрито  спеціальність  «Економіка підприємства»
1994 р.
Розпочато набір студентів на навчання за спеціальністю «Бухгалтерський облік»
1996 р.
Започатковано підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за чотирма спеціальностями: «Енергетика сільськогосподарського виробництва», «Механізація сільського господарства», «Економіка підприємства», «Бухгалтерський облік»
1997 р.
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 526 від 29 травня 1997 р. коледж увійшов до складу Національного аграрного університету.
2000 р.
Наказом ректора Національного аграрного університету № 212 від 6 травня 2000 р. на базі Бережанського агротехнічного коледжу створено Бережанський агротехнічний інститут
2001 р.
Постановою Кабінету Міністрів України № 434 від 6 травня 2001 р. утворено агротехнічний інститут у складі Національного аграрного університету. Цього ж року проведена акредитація спеціальностей та інституту в цілому за ІІІ рівнем.
2005 р.
Розширено підготовку бакалаврів новими спеціальностями «Лісове і садово-паркове господарство» та «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»
2006 р.
На базі інституту утворено Відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету «Бережанський агротехнічний інститут» (Наказ № 390 від 19 червня 2006 р.)
2008 р.
Інститут перейменовано у Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» (Постанова Кабінету Міністрів України № 945 від 30 жовтня 2008 р.)
2015 р.
Здійснено перший набір студентів освітнього ступеня «Магістр» за спеціальностями: 051 – Економіка, 071 – Облік і оподаткування, 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 208 – Агроінженерія
2017 р.
Ліцензовано нову спеціальність: 133 – Галузеве машинобудування з підготовки фахівця за освітнім ступенем «Бакалавр»

 

Ми в Facebook

 

Перейти на офіційну сторінку


Державні інституції


Urad

Швидкі посилання

kursz1
Кафедра педагогіки НУБіП запрошує на навчання

БАТІ