Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Стажуванням за кордоном

Студенти Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанського агротехнічного інституту» мають чудову можливість пройти стажування/літню практику за кордоном за своєю спеціальністю і одночасно удосконалити знання іноземної мови. Під час стажування студенти не тільки розширюють набуті знання й вдосконалюють практичні навички, але й знайомляться з культурою іншої країни, з методами ведення пацієнтів у клініках і, нарешті, зав’язують знайомства зі своїми колегами з різних куточків світу.

Всі програми стажування розраховані на те, щоб майбутні фахівці отримали необхідні знання і досвід для впровадження його потім в своїй діяльності на батьківщині.

На сьогоднішній день у ВП НУБіП України «БАТІ» діють наступні програми стажувань:

1. Стажування студентів за програмою Agrimpuls.

Agrimpuls є підрозділом швейцарського фермерського Союзу. Метою практики є сприяння інтеграції національної аграрної освіти до світового освітнього простору на основі закріплення теоретичних знань студентів та вивчення практичного досвіду ведення сільського господарства; оволодіння студентами передовими технологіями вирощування, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції; вивчення досвіду застосування сучасної техніки та набуття практичних навичок роботи з нею.

Відбір студентів для проходження практики за кордоном проводився на конкурсній основі. До участі у конкурсному відборі допускалися студенти 2-3 курсів 

2. Стажування студентів у Німеччині за програмою ZAV.

Державна програма, яка дає можливість студентам очної форми навчання впродовж літніх і зимових канікул жити і працювати в Німеччині.

3. Стажування студентів у Австрії.

Програма стажування в Австрії дозволяє здійснювати діяльність у різних сферах сільського господарства.

4. Стажування студентів у Польщі.

Програма стажування  дає можливість студентам   поїхати на практики під час літніх канікул зі збирання та сортування різних фруктів (в основному, ягід) або овочів.

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ