Науково-педагогічні працівники факультету економіки і туризму: завідувач кафедри економіки і менеджменту, доцент Ірина ГУРСЬКА, завідувач кафедри обліку і аудиту, доцент Оксана СЛИВІНСЬКА, доценти Галина ХРИСТЕНКО, Світлана ГЕРЧАНІВСЬКА, Ореста БОДНАР, Володимир ГАБОР та старший викладач Ірина СТЕМКОВСЬКА взяли участь у масштабному економічному форумі «Зроблено в Україні: Тернопільщина 2025», який відбувся 22 травня 2025 року на базі індустріального парку «Західноукраїнський промисловий ХАБ».
Новини факультету
15-16 травня 2025 року відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток туризму на засадах партнерства: освіта, наука, практика» у Львівському торговельно-економічному університеті. Захід об’єднав студентів, викладачів, науковців та представників туристичної галузі з різних куточків України та світу для обговорення актуальних викликів і перспектив сталого розвитку туризму.
20.05.2025 року напередодні Всесвітнього дня культурного розмаїття заради діалогу та розвитку на кафедрі гуманітарної освіти і туризму відбулась міждисциплінарна інтерактивна конференція «Культурний код подорожей: мова, історія, туризм – діалог культур та ідей», яка об’єднала здобувачів вищої освіти, викладачів та гостей задля вивчення зв’язків між гуманітарними дисциплінами та практикою сучасного туризму.
Здобувачі вищої освіти спеціальності «Облік і оподаткування» разом із викладачами кафедри обліку і аудиту 19 травня 2025 року відвідали Монастир Святої Трійці в селі Жуків, який є однією з перлин духовної та архітектурної спадщини України. Монастир розташований на живописних пагорбах, має не тільки велике релігійне значення, але й приваблює численних туристів своєю атмосферою спокою та благодаті.
З метою більш свідомого вибору майбутньої професії випускниками шкіл та більшого розкриття значимості спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті економіки і туризму 13 травня 2025 року відбулася зустріч, що стала справжнім містком між тими, хто лише обирає свій шлях, і тими, хто вже має досвід студентського життя. Захід зібрав майбутніх абітурієнтів та студентів факультету економіки і туризму, аби поділитися реальним досвідом, надихнути і розвіяти сумніви.
Автоматизація бізнес-процесів будь-якого підприємства є невід’ємною частиною та запорукою його розвитку. Програмні рішення дозволяють комплексно та гнучко підходити до посилення конкурентних позицій та зберігати унікальність. У свою чергу, актуалізація та оновлення програмних продуктів повинні відповідати актуальним вимогам та трендам на ринку.
Для порівняння програмних продуктів та набуття практичного досвіду з автоматизації облікових процесів 14 травня 2025 року старшою викладачкою кафедри обліку і аудиту Оксаною ЗІНИЧ було проведено виїзне практичне заняття з освітньої компоненти «АРМ бухгалтера» на тему «Порівняльний аналіз програмного забезпечення «MASTER:Бухгалтерія» та «1С:Бухгалтерія» в системі автоматизації обліку» для здобувачів вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» на базі молочно-товарної ферми ПАП «Агропродсервіс», у с. Урмань.
- Вікторина до Дня Європи: інтерактивне знайомство з культурною мозаїкою ЄС
- Круглий стіл на тему: «Розвиток і модернізація інформаційно-облікової системи»
- Інтегроване заняття з організації екскурсійної діяльності та англійської мови: синергія професійної підготовки та мовної компетентності
- Ділова гра «Найкращий студент-бухгалтер» як інноваційний метод підготовки фахівців зі спеціальності «Облік і оподаткування»
- Профорієнтаційна робота у фахових коледжах
- Відкритий виховний захід «Волонтерство - запорука впевненості»
- Профорієнтаційна робота кафедри економіки і менеджменту
- Бінарне лекційне заняття з дисциплін «Фінансовий облік» та «АРМ бухгалтера»
- Профорієнтаційна зустріч: крок в успішне майбутнє
- Неформальна освіта в рамках вивчення освітньої компоненти «Гроші та кредит»
ФЕП - професіонали-практики
Залучення професіоналів-практиків до освітнього процесу
ФЕП - н.-м. семінари
Навчально-методичні семінари