ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Гостьова лекція з дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні» із залученням заступника головного бухгалтера АТ «2 ремонтного заводу засобів зв’язку»

zobrazenna viber 2024 11 20 09 43 40 726    Жодне підприємство будь-якої форми власності на сьогоднішній день не може обійтися без послуг висококваліфікованого спеціаліста з бухгалтерського обліку, адже всі вони зобов’язані вести бухгалтерську звітність, а всі інші види звітності базуються саме на ній. Сучасний ринок праці вимагає підготовлених бухгалтерів, які вміють вести облік як в ручному так і автоматизованому вигляді і можуть постійно розвиватись відповідно до змін в економіці та юридичних актах.

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1    19 листопада відбувся І етап ХV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відповідно до указу Президента України «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 571.

Форум якості освіти 2024: резильєнтність системи освіти в час повномасштабної війни

3Зміни в освіті – це процес, на який треба
дивитися з великим-великим запасом часу.
А. Бутенко

         14 листопада 2024 року відбувся Форум якості освіти, приурочений до Всесвітнього дня якості. Захід провела Служба якості освіти України за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та фінансування Глобального партнерства в галузі освіти (GPE), а також Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) через Німецький банк розвитку (KFW). Форум об’єднав представників державних інституцій, інститутів громадянського суспільства, керівників і працівників закладів вищої, передвищої та загальної середньої освіти, освітніх експертів з метою обговорення резильєнтності української освіти на третьому році повномасштабної війни, аналізу важливих кроків та трансформацій у сфері освіти, діагностування освітніх втрат та їх подолання, розгляду гнучкості системи освіти через призму нових можливостей, висвітлення питань безпеки та доступу до освіти. До участі в заході долучилися також заступниця директора з навчальної та навчально-методичної роботи Степанія Білик, завідувачка навчального відділу Галина Христенко, методистка навчального відділу з питань забезпечення якості освітньої діяльності Наталія Білан.

Обговорення ОПП «Туризм» зі здобувачами вищої освіти

IMG 9040   Одним з напрямів  розвитку індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти є участь в обговоренні освітніх програм та вдосконаленні їх змісту шляхом внесення відповідних пропозицій, в тому числі й щодо формування переліку вибіркових освітніх компонент, оскільки вибіркові дисципліни складають не менше 25% загального обсягу навчального навантаження.

  З метою осучаснення змісту освітньої програми, відповідності її вимогам ринку праці та врахування побажань студентів щодо вибору дисциплін загального та професійного спрямування на кафедрі гуманітарної освіти і туризму  18 листопада 2024 року  відбулось обговорення ОПП «Туризм» на  2025 рік  вступу за участі гаранта, членів проєктної групи та здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм і рекреація».

Штучний інтелект – персональний помічник чи віртуальний шкідник в освіті

1726222804289Або ти розберешся зі штучним інтелектом,
або він замінить тебе.
М. Федоров

  Штучний інтелект заполонив практично всі сфери суспільного життя, докорінно змінюючи форми і зміст діяльності людей. І на цьому не зупиниться, адже завдяки своїй здатності до навчання та розвитку він може не лише перевершити нас, але й з часом замінити. Технології штучного інтелекту стрімко трансформують і сферу освіти, відкриваючи безліч можливостей для підвищення ефективності навчання та викладання. З однієї сторони, використання штучного інтелекту в освітньому процесі має ряд переваг, серед яких домінує персоналізація навчання та автоматизація рутинних задач. З іншої сторони, існує ряд ризиків, на які слід звертати особливу увагу, зокрема: дані та конфіденційність, упередження та дискримінація, зменшення ролі викладача, залежність від технологій, недостатній доступ до ресурсів, автентичність та академічна чесність, обмежені можливості для креативності та інновацій, етичні питання. З огляду на це штучний інтелект може виступати в ролі персонального помічника у підвищенні ефективності роботи викладача та створенні гнучкого освітнього середовища, або віртуального шкідника, який невидимою рукою руйнує традиційну систему навчання.

Залучення професіоналів-практиків туристичної галузі до навчального процесу

IMG 9053   Реалізація цілісної системи підготовки майбутніх фахівців у сучасних умовах освітнього процесу найкращим методом урізноманітнення навчання є проведення гостьових лекцій. 14 листопада 2024 року для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня в межах роботи освітньо-виробничого наукового кластеру «Освіта, наука, практика для майбутнього» директоркою КП «Туристично-інформаційний центр м. Дрогобича» Шимушовською Іриною Петрівною проведено гостьову лекцію на тему: «Планування і проєктування туристичного продукту» з обов’язкової компоненти «Туроперейтинг».

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme