Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!

Конституція України - для людей і на благо людям

Ніхто нам не збудує держави,
коли ми самі її собі не збудуємо,
і ніхто з нас не зробить нації,
 коли ми самі нацією не схочемо бути".
 В. Липинський

28 червня кожного року  Україна відзначає день прийняття Конституції України – головного нормативно-правового акту держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян. Українські громадяни отримали Основний Закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави, сформував вільне, справедливе, солідарне суспільство, побудоване на основах європейської демократії. Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. У ній закріплений суверенітет української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього українського народу.

З нагоди відзначення Дня  Конституції України у наукові бібліотеці інституту організована тематична книжкова виставка: "Конституція України-для людей і на благо людям". На виставці представлені видання, що відображають найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

В умовах війни День Конституції набуває особливого значення, адже демонструє незламність нашого народу та незалежність нашої країни.

  Щиро вітаємо громадян України, всіх, хто живе з Україною в серці та вірить у неї, і нехай будуть  непорушними  головні принципи Конституції – народовладдя, гуманізм та законність!     

Бібліотекарка Г.КУПА

Featured

18 травня Міжнародний день музеїв

   18 травня кожного року світ відзначає Міжнародний день музеїв (International Museum Day). Свято започаткували у 1977 році на засіданні Міжнародної ради музеїв. Зараз подію святкують понад 150 країн. Починаючи з 1992 року щорічно обирають певну тему свята, цьогорічна тема, проголошена Міжнародною радою музеїв ICOM: «Майбутнє музеїв у спільнотах, що швидко змінюються».  

Featured

Вишиванка-мова народу, духовна броня українців

1   Вже традиційно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки. Вишиванка в Україні – світ краси й фантазії, поетичного осмислення навколишньої природи, схвильована розповідь про думки й почуття людини, світ натхненних образів, що сягають давньої міфології, звичаїв і уявлень наших предків.

Featured

День Європи

den Evropi   Щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу Україна відзначатиме День Європи.

   Це свято, що уособлює прагнення європейських націй до єднання, адже саме у цей день 1950 року була запропонована ідея створення Європейського Союзу.

   Сьогодні український народ пліч-о-пліч з країнами-партнерами відважно бореться за захист не лише своєї Батьківщини, а й загальноєвропейських цивілізаційних надбань від російського авторитаризму і дає відсіч відкритій агресії проти України і всього вільного світу.

Featured

Семінар-практикум: "Методика індексування документів за Універсальною десятковою класифікацією"

1    Універса́льна десятко́ва класифіка́ція (УДК) — бібліотечна класифікація документів, широко використовується у всьому світі для систематизації творів науки, літератури і мистецтва, періодичного друку, різних видів документів і організації картотек.

   Таблиці УДК призначені для систематизації документів, пошуку інформації та організації фондів документів з усіх галузей знань у бібліотеках.

Featured

14 березня -День українського добровольця

kartinka dobrovolci     День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.

    Однією з найголовніших рис, притаманних добровольцям, була вмотивованість. Ці бійці хотіли не служити, а захищати свою землю, прагнули вчитися справі та блискуче виконували бойові завдання. І хоч у переважної частини з них не було навіть військової форми, однак вони мали найголовніше – бажання воювати.

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme