Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Міжнародна діяльність інституту

Міжнародна діяльність

Метою міжнародної діяльності інституту, є організація роботи щодо участі  в міжнародних програмах у галузі науки та освіти, координація міжнародних програм, що відбуваються за участю інституту, розробка договорів, робочих програм і планів роботи інституту з співробітництва з вищими навчальними закладами, дослідницькими центрами, організаціями й фірмами закордонних країн, урізноманітнення форм навчання, створення умов щодо інтеграції системи освіти у світовий науково-освітній простір, впровадження в інституті програм закордонного стажування та практик студентів, магістрів, і викладачів у країнах з розвиненим сільським господарством та провідних аграрних університетах світу. Підрозділ міжнародних відносин є підрозділом управлінської структури інституту, який створено для забезпечення розвитку і поглиблення дружніх зв’язків із зарубіжними вузами, участі у розробці та впровадженню програм проходження практик та стажування студентів закордоном. Вдосконаленні учбового процесу, залучення студентів до участі в програмах обміну та набутті базових знань.

Міжнародна діяльність інституту працює за багатьма напрямами, основними з яких є:

  • Розвиток зв’язків і співробітництва із закордонними навчальними закладами з метою інтегрування у міжнародне освітнє середовище.
  • Встановлення та розвиток контактів з міжнародними фондами, проектами з метою участі у виконанні міжнародних проектів, програм, проведенні наукових досліджень. 
  •  Розробка впровадження заходів для участі студентів у програмах академічної мобільності, закордонного стажування та практики.
  • Підтримка стосунків з зарубіжними партнерами у галузі спільних програм обміну та програм закордонного стажування для викладачів та студентів інституту.
  • Дотримання вимог та нормативів, які ставляться до міжнародного науково-технічного та навчально-методичного співробітництва інституту.
  • Надання інформації та консультативної підтримки науково педагогічному складу та студентам щодо можливостей участі у проходженні закордонного стажування, практики.
  • Організацію та проведення зустрічей і переговорів з подальшим підписанням вище названих договорів, угод, протоколів і робочих програм та зарубіжними партнерами на всіх етапах співробітництва.

 1

1.11.2

1.31.4

1.51.6

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ