18–19 червня 2026 року науково-педагогічні працівники агроінженерного факультету та факультету економіки і туризму ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» взяли участь у Х ювілейному Міжнародному форумі аграрних інновацій «Нове Зернятко – 2026», який традиційно відбувся у селі Настасів Тернопільської області. Форум уже десятий рік поспіль є одним із наймасштабніших аграрних заходів Західної України, об’єднуючи науковців, освітян, аграріїв, представників бізнесу, виробників сільськогосподарської техніки та інноваційних технологій.
Розвиток сучасного освітньо-наукового простору неможливий без активної міжінституційної взаємодії, міжнародного академічного партнерства, обміну науковими ідеями та реалізації спільних ініціатив, спрямованих на підвищення якості наукової, освітньої та інноваційної діяльності.
11-12 травня 2026 року у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут» з робочим візитом перебували представники базового університету у складі начальника відділу регіонального розвитку, координації навчання у ВСП Наталії ОВДІЙ, керівника Центру організації освітньої діяльності Ярослава РУДИКА та начальника навчального відділу Петра ДРОЗДА.
12.05.2026 року на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти одноголосно ухвалено рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Агрономія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».
11 травня 2026 року відбулося розширене засідання Вченої ради інституту, присвячене знаковій події – 25-й річниці з дня його створення. Ювілей став важливою нагодою для підбиття підсумків становлення інституту як закладу вищої освіти, осмислення пройденого шляху та окреслення перспектив подальшого розвитку. 