Новини факультету
Відповідно до статті 30 ЗУ «Про освіту» заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та зобов’язані оприлюднювати таку інформацію на своїх веб-сайтах.
Beб-сайт, окрім організаціної моделі поданння визначеної інформації, потребує вирішення питань з технічної та програмної реалізації його життєвого циклу як інформаційної ситеми.
Протягом 2024 року сайт інституту зазнав ряд змін в технологічному розгортанні та вдосконаленні програмного забезпечення його функціоневання. А саме:
З 8.10.2024р. по 28.11.2024р. науково-педагогічні працівники кафедри доцент Володимир КАЧУРІВСЬКИЙ та старший викладач Назарій БІЛОУС взяли участь у курсах підвищення кваліфікації "Python: основні принципи ООП". Даний курс проведено в межах проєкту "Teachers2IT" від ГС "Харківський кластер інформаційних технологій".
Спікер курсу Володимир МЗОКОВ (Lead Software Engineer) співробітник кафедри інформаційних технологій та програмування й кафедри комп’ютерної інженерії інституту комп’ютерних технологій університету «Україна».
Упродовж півтора року навчання магістранти ОПП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» відповідально працювали над своїми магістерськими дослідженнями, і відповідно до графіка освітнього процесу підготовки фахівців ОС «Магістр» з 12 по 24 грудня 2024 року на факультеті енергетики та електротехніки відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт здобувачів вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
12 грудня 2024 року, в рамках проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін», який реалізовує Kharkiv IT Cluster, проведено фінальне тестування навчальної дисципліни "Фреймворк BootStrap".
Зміст тестування здобувачів освіти (валідація дисципліни), складався з двох блоків:
1 блок: загальне враження студента від навчання за оновленим курсом;
2 блок: перелік питань для оцінювання результатів навчання за дисципліною.
Викладання конкретних дисциплін вимагає не тільки досвіду минулих років, але й направлене вивчення нових тенденцій та навичок у даних дисциплінах. Важливою для викладачів є комунікація з науковцями інших вузів для забезпечення європейських стандартів вищої освіти в рідному закладі.
Міжнародне стажування дає можливість отримати нові знання та підвищити кваліфікацію. Участь у стажуваннях за кордоном відкриває нові горизонти для співпраці, доступу до передових досліджень та обміну досвідом з колегами з різних країн.
9 грудня 2024 року на кафедрі інформаційних технологій та вищої математики відбулася студентська наукова конференція «Технології створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів». Учасниками конференції були здобувачі вищої освіти ОПП «Комп’ютерні науки» третього та четвертого курсів. Основним лейтмотивом конференції було застосування фреймворку Bootstrap 5.3 для створення адаптивного та інтерактивного веб-сайту.
- Чергове засідання студентського наукового гуртка «Інженерна та комп’ютерна графіка»
- Профорієнтаційна робота кафедри енергетики і автоматики триває
- Відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Основи автоматики»
- Кафедра енергетики і автоматики продовжує профорієнтаційні заходи
- Спільне оновлення та відкриття модернізованої навчальної лабораторії автоматики в Бережанських фаховому коледжі та агротехнічному інституті
- Із життя гуртка «Технічний сервіс та сучасні електротехнології»
- Профорієнтаційна робота
- Профорієнтаційна робота кафедри енергетики і автоматики в закладах освіти Перемишлянської територіальної громади
- Міжнародне онлайн стажування в рамках проєкту ERASMUS+ «VET Partnership For Green and Smart Electricity in Building»
- Профорієнтаційна діяльність кафедри енергетики і автоматики: відкриття нових можливостей