ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Featured

Гостьове лекційне заняття з дисципліни «Гідропривод сільськогосподарської техніки»

111В рамках вивчення дисципліни «Гідропривод сільськогосподарської техніки» здобувачами освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 208 «Агроінженерія» проведено гостьове лекційне заняття директором департаменту з розвитку регіонів ТОВ «Агробудівельний альянс Астра» Богданом ЗАБОЯКОМ на тему «Об’ємні гідроприводи». В якості навчальної моделі обрано гідросистему трактора FENDT 900 Vario, яка представлена навчальним симулятором трактора.
Featured

Знайомство з компанією ALFA Smart Agro

1000001526   Другий семестр 2024-2025 навчального року у здобувачів освіти ОП «Агрономія» розпочався зі знайомством з компанією ALFA Smart Agro.

  ALFA Smart Agro – це українська науково-виробнича компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві засобів захисту рослин і мікродобрив. Вона є одним із лідерів агрохімічного ринку України та відома своїм підходом до інноваційних технологій в агрономії.

Featured

Участь викладачів кафедри агрономії та екології у підвищенні кваліфікації за міжнародною програмою Quality and Sustainability in Higher Education: World Experience and Current Trends (Якість і сталість вищої освіти: світовий досвід та сучасні тенденції)

   Швидкий розвиток сучасної науки, постійне оновлення інформації, підвищення вимог до будь якого професіонала щодо його компетентності потребують від кожної особистості прагнення і уміння систематично й наполегливо займатися самоосвітою.

   Професійний розвиток науково-педагогічних працівників передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання. Поява нових технологій, стрімкий ріст обсягів інформації, зміна парадигми щодо підготовки здобувачів освіти, їх конкурентоспроможності на ринку праці, зумовлюють посилення вимог до сучасних педагогів. 

Featured

Оновлення матеріальної бази лабораторії двигунів внутрішнього згоряння

1У сучасному світі освіта та практичні навички стали невід'ємною частиною підготовки спеціалістів у різних галузях. Однією з важливих складових навчального процесу є практичне навчання, яке відіграє важливу роль у підготовці фахівців у галузі агроінженерії.
Featured

Профорієнтаційна робота кафедри прикладної механіки та технічного сервісу закладах освіти с.м.т. Козова

1Профорієнтаційна робота - це важлива складова процесу підготовки і спрямування абітурієнтів до вибору професії. Її мета полягає в тому, щоб допомогти учням шкіл та студентам коледжів та ліцеїв зрозуміти свої інтереси, таланти та здібності, а також обрати відповідну майбутню спеціальність. Профорієнтаційна робота сприяє кращому розумінню майбутніми абітурієнтами своїх кар'єрних можливостей і сприяє їхньому успішному вибору професії, так як вибір професії є важливим кроком у доросле життя, від якого значною мірою залежить майбутнє людини.
Featured

Онлайн-курс «Навчаймось вчитись» як потужний розумовий інструмент для опанування складних предметів

IMG 3440   Онлайн-освіта стає все більш популярною серед студентів у всьому світі, і Україна не є винятком. Один із курсів, що здобув значну популярність серед молоді, - це курс з неформальної освіти «Навчаймось вчитись», який пропонується на українській платформі Prometheus. Цей курс став важливим кроком для багатьох студентів у розвитку їхніх навичок самоорганізації, критичного мислення та ефективного навчання. Студенти мають можливість дізнатись як наш мозок використовує два абсолютно різні способи навчання та як групує інформацію, про ілюзії в навчанні та ефективні способи запам’ятовування інформації,  опанувати мистецтво як не гаяти час та зануримось у наукові дослідження стосовно найефективніших способів вивчення складних тем. 

Featured

Участь у спільній розробці методичних матеріалів з використання i-Tree для підготовки фахівців природничих спеціальностей ЗВО України

photo 2025 02 03 09 24 41   Співпраця між науково-педагогічними працівниками різних закладів освіти відіграє важливу роль у обміні знаннями та досвідом, забезпеченню міждисциплінарності підходів, залученню власних ресурсів для досягнення спільної цілі, покращення якості освітнього процесу, розширення співпраці на різних рівнях. Вона сприяє загальному процесу розвитку науки, освіти та інновацій, а також створює можливості для налагодження й розширення нових академічних зв’язків.

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme