Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Семінар з підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» у сфері протидії та виявлення корупції

20201125 140129     18 листопада 2020 р. у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбувся семінар для науково-педагогічних працівників з підвищення кваліфікації у сфері протидії та виявлення корупції на тему: «Конфлікт інтересів». Провів семінар юрисконсульт Петро Люпа.

  Конфлікт – це зіткнення протилежно спрямованих, несумісних одна з одною тенденцій, інтересів, думок, поглядів; серйозні розбіжності; гостра суперечка. 

 

Закон України “Про запобігання корупції” виокремлює два види конфлікту інтересів:

  • Потенційний конфлікт інтересів– у особи наявний приватний інтерес у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
  • Реальний конфлікт інтересів– суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Учасники семінару активно вступали в обговорення питань, аргументовано висловлювали свої думки та наводили приклади з власного досвіду щодо конфліктних ситуацій. Під час заходу панувала атмосфера відвертості та емоційного піднесення.

Слід пам’ятати, коректне розв’язання конфліктних ситуацій – необхідний елемент діяльності науково-педагогічного працівника. Як би не розвивався конфлікт, завдання педагога перетворити протидію на взаємодію. Викладач має знати правила поведінки у конфліктній ситуації та використовувати їх у професійній діяльності.

Уникнути конфлікту допоможе педагогіка партнерства, принципами якого є:
–  толерантність;
–  креативність;
–  неординарність.

Присутні отримали інформацію про джерела поглиблення знань стосовно запобіганню конфлікту інтересів та про необхідність доводити інформацію щодо усіх питань запобігання і протидії корупції до відома працівників та студентів.

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ