Під головуванням директора інституту Мирона Жибака відбулося листопадове засідання Вченої ради. Перед початком розгляду питань порядку денного директор вручив подяки працівникам інституту до Дня працівника сільського господарства та кращим студентам за активну участь у наукових та культурно-виховних заходах.
Мирон Миколайович представив короткий звіт про діяльність інституту протягом листопада. Колектив продовжує освітню й наукову діяльність в умовах воєнного стану. Активізовано роботу студентських наукових гуртків, проведено відкриті та виїзні заняття, профорієнтаційні заходи в ліцеях і коледжах, День відкритих дверей, Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, спільне з ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» оновлення та відкриття модернізованої навчальної лабораторії автоматики та ряд інших заходів.
Підсумовуючи, директор інституту зазначив, що найголовнішим в діяльності залишається забезпечення якості освітнього процесу та проведення профорієнтаційної роботи.
Наукову доповідь за темою «Організаційно-економічне обґрунтування розвитку об’єднаних територіальних громад» презентувала завідувачка кафедри економіки та менеджменту Ірина Гурська. Вона представила результати роботи колективу в межах виконання ініціативної наукової тематики кафедри.
До обговорення доповіді долучилися члени вченої ради. Запитання торкалися перспектив дослідження ринку агропродовольчої продукції, тенденцій та проблеми експорту зернових культур, фінансово-економічного механізму забезпечення діяльності агропромислових підприємств.
Про роботу науково-педагогічного колективу факультету енергетики та електротехніки щодо організації наукового, навчального, виховного процесів та розвитку матеріально-технічної бази доповів декан факультету Василь Бунько. Він відмітив, що науково-педагогічні працівники кафедр факультету постійно працюють над покращенням якості освітнього процесу, зокрема навчально-методичної та наукової роботи, залучення фахівців-практиків до освітнього процесу, анкетування здобувачів вищої освіти, укладання договорів з провідними компаніями, удосконалення матеріально-технічної бази.
Особливу увагу було акцентовано на результатах вступної кампанії 2024 року, студентській науковій роботі, постійній модернізації матеріально-технічної бази факультету та методах проведення успішної профорієнтаційної роботи.
До обговорення звіту декана долучилися члени вченої ради. Завідувачка навчального відділу Галина Христенко відмітила постійну роботу над оновленням навчально-методичних комплексів дисциплін, підвищення кваліфікації НПП факультету, як в Україні так і закордоном, сучасну матеріально-технічну базу для проведення лабораторно-практичних занять. Директор інституту Мирон Жибак відзначив результати роботи факультету у всіх напрямках за звітний період, в той же час наголосивши, що основним проблемним питанням залишається кадрове забезпечення навчальних дисциплін.
Заступниця директора з навчальної та навчально-методичної роботи Степанія Білик представила звіт про виконання у 2024 році стратегічної програми розвитку «Голосіївська ініціатива – 2025» та план на 2025 рік. Вона закцентував увагу на основних заходах в межах восьми розділів програми. Свою місію інститут продовжуватиме реалізовувати через визначені у попередні роки основні базові напрями розвитку, до яких належать міжнародний, освітній, суспільно-виховний, науково-інноваційний, виробничо-господарський, суспільно-етичний, фінансовий, управлінський. Вчена рада схвалила дані документи і після внесення правок вони будуть оприлюднені на офіційному сайті інституту.
Таємним голосуванням одноголосно рекомендовано Вченій раді НУБіП України кандидатуру Миколи Потапенка до присвоєння вченого звання доцента кафедри енергетики і автоматики.
Вчена рада схвалила та рекомендувала до друку збірник тез доповідей ІІІ Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні питання розвитку аграрних, технічних та еколого-соціально-економічних сфер» та розглянула ряд інших важливих питань.
Учений секретар