Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Первинна профспілкова організація співробітників

Персональний склад первинної профспілкової організації співробітників ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»

Голова профкому - Зайчук Володимир Миколайович

Заступник - Логуш Іван Володимирович

Секретарrа - Тиманська Оксана Богданівна

Бухгалтерка - Ткач Оксана Мирославівна

Гурська Ірина Степанівна – гол. ком. соціального захисту

Федуняк Ігор Осипович

Крук Марія Петрівна

Качурівська Анна Михайлівна – гол. ком. з організаційної роботи

Семенова Надія Павлівна – гол. ком. культ.-вихов. та спорт.- мас. роб.

Літвінов Віталій Іванович

Глух Василь Петрович – гол. ком. з охорони праці

 профспілка

Первина профспілкова організація співробітників інституту налічує 134 члени і є однією із найчисельніших первинних ланок у районі. У різні роки цей підрозділ очолювали: Щур І.О., Синовець М.С., Тремба І.І., Карабаник В.І., Пасемник О.Г. З 2013 р. керує Зайчук В.М. 

Профспілкова організація закладу декілька років поспіль перебуває на дошці пошани в обласній профспілці АПК. У 2015 році колектив нагороджено Грамотою Бережанської районної адміністрації та районної ради за вагомий внесок у зміцненні обороноздатності та безпеки Української держави, справу захисту незалежності та  територіальної цілісності України. В час пандемії виділялися кошти на пошиття масок, дезінфікуючих засобів, стабільної роботи медичних закладів міста.

Основне завдання адміністрації і профспілкової організації – виконання колективного договору, укладеного на 2019-2023рр., на підставі якого регулюються соціально-економічні, виробничі і трудові відносини.

Колективний договір передбачає забезпечити ефективну діяльність навчального закладу, виходячи з фактичних обсягів фінансування та раціонального використання спеціальних коштів для підвищення результативності роботи, поліпшення соціального становища працівників. Забезпечити розвиток і зміцнення матеріально-технічної бази інституту, створення оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу.

Діяльність первинної профспілкової організації спрямована на посилення соціально-економічного захисту і трудових прав членів профспілки, реалізацію цілей і завдань, визначених програмою дій обласної ради профспілок, а також Федерацією Профспілок України.

Значне місце в роботі профспілки займає питання щодо створення належних умов праці, контроль за станом охорони праці, дотримання норм і правил безпеки, організація культурно-відпочинкового дозвілля працівників.

За заявою, членам профспілки надається матеріальна допомога. Висвітлюються вітання працівників з нагоди ювілейних дат, вітання нашого колективу та інших колективів відокремлених підрозділів НУБіП України та жителів нашого міста з релігійними та державними святами на сайті інституту та в засобах масової інформації. Від імені колективу висловлюємо співчуття з приводу смерті працівників і їх рідних, виділяються кошти.

Профкомітет організовує екскурсії, участь працівників у міжнародних, обласних, регіональних заходах, спортивних змаганнях, проведення загальноінституцьких свят. Виділяються кошти для закупівлі медикаментів. Усі працівники інституту та їхні діти отримують подарунки до Св. Миколая, організовується театральне дійство.

Ведеться співпраця з ветеранами праці, запрошуємо на виховні бесіди зі студентством, надаючи фінансову допомогу. Залучаємо студентство для допомоги у весняних та осінньо-польових роботах, при потребі фінансово або автотранспортом допомагаємо хворим. Надається допомога одиноким ветеранам та тим, що перебувають в немочах – акція «Пасхальний кошик». До ювілейних дат факультетів, навчального закладу ветеранам праці надається премія, цінні подарунки. Вітаємо заслужених ветеранів вітальними листами та преміями. Висловлюємо співчуття з приводу смерті, виділяються кошти.

Основні пріоритети профкому – збереження кадрового потенціалу. І для цього необхідно використати всі можливості, найперше членам профспілкового комітету (а це всі працівники інституту) брати активну участь в профорієнтаційній роботі щодо поступлення молоді в наш навчальний заклад і своєю діяльністю створювати відповідну ауру для хорошого навчання і виховання майбутніх фахівців.

Документи:

Положення про первинну профспілкову організацію

Положення про комісію профкому

 

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ