Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Вічна пам'ять патріотам України

 Устим Голоднюк

12.08.1994 – 20.02.2014

Golodnjuk 1 a

Голоднюк Устим  був студентом ІІІ курсу Бережанського агротехнічного інституту, агроінженерного факультету за напрямом підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК»  

Більше

Голоднюк У.В. користувався повагою викладачів та одногрупників, мав багато друзів. Добросовісно відносився до навчання, займався у спортивній секції з гирьового спорту. Йому були притаманні ввічливість, працелюбність, доброзичливість, комунікабельність, патріотизм і велика любов до України. Був спокійний, врівноважений, старанний та наполегливий.

Був захисником Майдану з листопада 2013 року. 30 листопада був побитий, на потилиці був шрам, наклали 12 швів. Як тільки рани зажили, знову поїхав на Майдан. 20 лютого 2014 року внаслідок вогнепального поранення в голову загинув. Отримав його, допомагаючи забирати загиблих біля верхнього виходу станцїї метро Хрещатик. Куля снайпера влучила над правим оком і на виході пробила голубу миротворчу каску. Коли його доправили в готель «Україна», лікарі вже не могли допомогти хлопцю.

Олександр Філь

23.03.1995 - 16.08.2014

Filj Olexandr a

Народився 23 березня 1995р. у м. Бережани Тернопільської області. Навчався у Бережанській ЗОШ №1, після закінчення якої поступив до Бережанського агротехнічного інституту.

Більше

Олександр був єдиною дитиною у сім'ї. Його виховували без батька мама з бабусею. Юнак захоплювався футболом, був учасником молодіжної спортивно-патріотичної організації «Сокіл».

Змалку мріяв служити в армії. Тож, коли Олександрові виповнилося 18 років, після першого курсу навчання в інституті він вирішив залишити навчання й пішов служити за контрактом у 80-ту аеромобільну бригаду у Львові.

Із початком воєнних дій на Донбасі Олександр майже одразу вирушив у зону проведення антитерористичної операції. Разом з іншими бійцями охороняв аеропорти Донецька та Луганська. Олександр був навідником аеромобільно-десантного взводу військової частини А0284.

Загинув Олександр Філь 16 серпня 2014р. у результаті смертельного поранення під час виконання бойового завдання в районі проведення АТО біля села Хрящувате під Луганськом. Того дня позиції українських солдатів російські найманці обстріляли шквальним вогнем із «Градів». Один снаряд влучив у будівлю, де перебував й Олександр.

Петро Шемчук

10.07.1991 - 8.02.2015

petro shemchuk a

Народився 10 липня 1991р. Родом із села Чепелівка Красилівського району, Хмельницької області. Проживав з мамою в Красилові.


Більше

З 2008 по 2013 рік навчався у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та на військовій кафедрі, після закінчення якої отримав звання молодшого лейтенанта.

З початку військових днів на сході України призваний на службу. Після курсу молодого бійця був направлений для проходження служби в зону АТО. Наймолодший командир взводу 3-го окремого танкового батальйону «Звіробій» (Десна).

Загинув 8 лютого 2015 під мінометним обстрілом, намагаючись врятувати танк та витягнути свого загиблого товариша Олександра Олійника. 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ