Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Міжкафедральна навчальна лабораторія НУБіП України

Назва лабораторії:

Міжкафедральна навчальна лабораторія на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» та ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України».

6

3457

Інформація про керівника

Бідолах Дмитро Ілліч, доктор сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри лісового і садово-паркового господарства ВП ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».

У 2003 році закінчив з відзнакою Національний аграрний університет за спеціальністю “Лісове господарство” та здобув кваліфікацію магістра лісового господарства. Захистив кандидатську дисертацію (2008 р.) та отримав звання доцента кафедри лісовідновлення та лісорозведення в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (2012 р.). Захистив докторську дисертацію «Теоретико-методологічні та технологічні засади впорядкування зелених насаджень в населених пунктах України» та здобув науковий ступінь доктора сільськогосподарських наук за спеціальностями 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація» і 06.03.02 «Лісовпорядкування та лісова таксація» (2021 рік).

Є автором понад 120 наукових та науково-методичних праць. Наукові інтереси пов’язані з дослідженням можливостей використання сучасних інформаційних технологій для потреб охорони, захисту та моніторингу лісових і урбанізованих екосистем, геоінформаційної інвентаризації та картографування насаджень з використанням дистанційних методів.

Коротка історична довідка

Міжкафедральна навчальна лабораторія (МНЛ) функціонує на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» та ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» починаючи з 2018 року. З початку діяльності лабораторія функціонувала під керівництвом кандидата сільськогосподарських наук Кузьовича Василя Степановича. У 2020 році, після призначення Василя Степановича Головою Державного агентства лісових ресурсів України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 15.07.2020 № 868-р), завідувачем міжкафедральної лабораторії став доктор сільськогосподарських наук Бідолах Дмитро Ілліч, який очолює її по сьогоднішній день.

Функціонування міжкафедральної навчальної лабораторії також забезпечують старші лаборанти Тиманська Оксана Богданівна (ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут») та Дудка Уляна Теодозіївна (Бережанський фаховий коледж НУБіП України).

Про міжкафедральна навчальна лабораторія 

За період функціонування лабораторії дипломи магістрів та бакалаврів Національного університету біоресурсів і природокористування України отримали понад 180 випускників за такими спеціальностями:

другий (магістерський) рівень: 205 - Лісове господарство; 206 - Садово-паркове господарство; 101 – Екологія;

перший (бакалаврський) рівень: 123 - Комп'ютерна інженерія; 231 Соціальна робота.

Студенти, які навчаються за освітніми програмами МНЛ мають змогу у дистанційному та очному режимі отримувати знання та переймати досвід від найкращих лекторів та практиків у стінах свого закладу вищої освіти. До викладання навчальних дисциплін по міжкафедральній навчальній лабораторії залучаються провідні науково-педагогічні працівники Національного університету біоресурсів і природокористування України, Бережанського агротехнічного інституту та Бережанського фахового коледжу.

Останнім етапом навчального процесу є підготовка та захист випускних кваліфікаційних робіт студентів під керівництвом провідних науково-педагогічних працівників, який дає право на одержання дипломів бакалавра або магістра Національного університету біоресурсів і природокористування України. По закінченню навчання за освітніми програмами міжкафедральної лабораторії випускники також мають змогу продовжити здобувати знання на наступному рівні вищої освіти.

Інформація про умови набору

Міжкафедральна навчальна лабораторія на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» щороку проводить набір на другий (магістерський) рівень за такими спеціальностями:

205 - Лісове господарство; 206 - Садово-паркове господарство.

Перелік документів для вступу:

1) Заява на вступ;

2) Мотиваційний лист;

3) Документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь, на основі якого здійснюється вступ, та додаток до нього в оригіналі або його ксерокопія (ксерокопія завіряється згідно з оригіналом інститутом або нотаріально);

4) 4 фотокартки розміром 3х4 см.;

6) Копія паспорта (1, 2 сторінки та реєстрація) або копія ID картки та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру;

7) Копія ідентифікаційного коду;

8) Військовий квиток (приписне свідоцтво) та документи, що надають право на пільги (посвідчення громадянина, що потерпів внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасник бойових дій та інші).

Контактна інформація

 

 Бідолах

Завідувач МНЛ: Бідолах Дмитро Ілліч, тел. +380964465558, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Тиманська

Старший лаборант МНЛ: Тиманська Оксана Богданівна, тел.. +380972468190, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Оновлені публікації

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ