6 листопада у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічнийінститут» відбувся День відкритих дверей. В конференційній залі зібралися випускники із загальноосвітніх шкіл та гімназії ім. Б. Лепкого м. Бережани. Знайомство з ЗВО розпочалося з перегляду презентаційного фільму про інститут.
Школярів тепло привітав директор Мирон Жибак, який детально ознайомив гостей з історією інституту, його традиціями та досягненнями. Розповів молоді, що студенти нашого вишу мають всі можливості навчатися, займатися науковою роботою, спортом, стажуватися за кордоном, цікаво проводити своє дозвілля.
Про основні правила прийому у 2020 році поінформував відповідальний секретар приймальної комісії Богдан Луговий. Богдан Васильович докладно розповів про те, які документи потрібні для вступу, терміни та порядок їх подачі і вичерпно відповів на запитання, що цікавили присутніх.
Про роботу консультаційно-підготовчих курсів з підготовки до ЗНО надала інформацію присутнім Надія Островська, яка розказала про переваги підготовки на курсах, порядок атестації та умови отримання пільг при вступі до інституту.
Переглянувши концерт, представлений студентами, старшокласники разом із своїми наставниками вирушили на цікаву екскурсію навчальними корпусами закладу, де декани факультетів разом із викладачами ознайомили гостей з особливостями спеціальностей та перевагами навчання за обраними професіями.
Сучасні лабораторії і аудиторії факультетів обладнані новітніми взірцями сучасних пристроїв та приладів, комп’ютерної техніки – все це було представлено до уваги майбутніх абітурієнтів.
Велику зацікавленість викликало в старшокласників повідомлення про ліцензування нової спеціальності ОС «Бакалавр» «Комп’ютерні науки», на яку уже в 2020 році буде здійснюватися набір.
Особливе враження школярі отримали, відвідавши сучасну навчальну лабораторію, де представлено біля 40 зразків найновітніших видів інструменту від всесвітньовідомого виробника професійної техніки STIHL для використання в лісовій та садово-парковій галузі.
На Дні відкритих дверей гості мали можливість поспілкуватися зі студентами, викладачами та адміністрацією закладу, а невимушена атмосфера спілкування сприяли тому, щоб допомогти молоді визначитися з майбутнім фахом.