Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!

Бути Бережанському інституту визитівкою міста.

   ТАКЕ БАЖАННЯ ВИСЛОВИВ ТИМЧАСОВИЙ ВИКОНУВАЧ ОБОВ'ЯЗКІВ ДИРЕКТОРА БЕРЕЖАНСЬКОГО АГРОТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ, КАНДИДАТ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ДОКТОР ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР РОМАН ГОРБАТЮК.

Поки студентські аудиторії заповнять юнаки та дівчата, є чимало часу. Однак і сьогоднів коридорах Бережанського агротехнічного інституту гамірно. Адже розпочалася вступна кампанія, а це, як мовиться, жнива — і для членів приймальної комісії, і для абітурієнтів. Останні жителі не лише Тернопілля, а й усіх областей Західної України, та й навіть Центральної та Східної, зокрема Хмельниччини, Житомирщини, Дніпропетровщини.

VZH1

Однією з особливостей Бережанського агротехнічного інституту є поєднання навчання та виробництва. Відомо, що випускники затребувані на ринку праці, бо отримують не тільки спеціальність, а й опановують дві три робітничі професії. Всього ж БАТІ пропонує 14 робітничих професій. Це водій, електромонтажник, електромонтер, електрогазозварник, коваль ручного кування, продавець, секретар керівника, лаборант хімічного аналізу, квітникар, бджоляр та інші

Тут же, де працює приймальна комісія, я познайомилась і з новим очільником Бережанського агротех­нічного інституту Романом Горбатюком. І, зізнаюся, він справив вра­ження привітної, комунікабельної лю­дини.

Наше знайомство і розмова про­довжились у кабінеті директора.

   Ви, Романе Михайловичу, серед чужих почуваєтеся своїм?

   Помиляєтеся, пані, я в цьому колективі вже не чужий. За неповні два місяці встиг познайомитися з багатьма, якщо не всіма, працівниками та студентами. З останніми в мене складаються особливо теплі стосунки, які тривають здавна, Здається, що й сам почуваюся в їхньому середовищі комфортно. Всі роки, відколи я закінчив школу, навчався в Тернопільському педагогічному інституті, а пішовши на викладацьку роботу, і далі вчився, пи­сав дисертації, захищався... Але проб­леми молодих мені знайомі. Не зали­шуся байдужим до них і в цьому зак­ладі, яким мені доручили керувати. Дійти до кожного, дізнатись, які має пробле­ми, де і як він живе, — зауважив мій співрозмовник. І продовжив: — Тому й одним із першорядних завдань вва­жаю покращення стану гуртожитку і побутових умов викладачів. Принагідно зазначу, що викладацький колек­тив мені сподобався і, гадаю, ми ра­зом зможемо справитися і з головним завданням: навчати студентів, допо­магати їм ставати кваліфікованими спе­ціалістами, високоосвіченими людьми, які б мали визнання не лише в Укра­їні, а й за її межами. До речі, я не відкрию вам секрету, що бережанські студенти проходять стажування та нав­чання за кордоном. Ми й надалі буде­мо підтримувати ці зв’язки, як і все добре, корисне— вдосконалюватиме­мо, зміцнюватимемо, а нове впровад­жуватимемо в життя. І вже є деякі результати, зокрема, відновлено спор­тивний майданчик, облаштовано полі­гон. Плануємо створити відділ доінститутської підготовки... Одне слово, буде­мо спрямовувати свої зусилля на те, аби Бережанський агротехнічний ін­ститут став справжньою візитівкою міста. А для цього, як я переконався за хоч і короткий час перебування в містечку над Золотою Липою, є всі можливості. Вірю, що матиму в цих намаганнях спільників серед своїх колег, сподіва­юсь на порозуміння і підтримку з ке­рівниками району та міста, перша зустріч із якими вже відбулась.

— З Богом, Романе Михайловичу! — вношу і я свою лепту цим поба­жанням.

Ярослава ШТОКАЛО-ПАРХОМЧУК.

На фото: т.в.о. директора Роман ГОРБАТЮК та декан економічного факультету Любов ЯРЕМА; відпові­дальний секретар приймальної комі­сії. Анатолій МАРИСЮК та. його зас­тупник Ольга ШУМІНСЬКА.

За матеріалами газети «Вільне життя» №58(15898) від 26 липня 2017 року.

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme