Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

Міжнародне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні»

titleПрофесійний розвиток науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих професійних та загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, передбачає постійну самоосвіту та інші види і форми професійного зростання і може здійснюватися шляхом формальної та неформальної освіти, стажування, здійснення професійної діяльності тощо.

Протягом 6-13 березня 2023 року доцентка кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві Степанія БІЛИК та доцент кафедри енергетики і автоматики Василь БУНЬКО взяли участь та успішно пройшли Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників закладів освіти «Інтерактивні технології змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів в країнах Європейського Союзу та Україні», організоване науково-дослідним Інститутом Люблінського науково-технологічного парку IBR LPNT м. Люблін (Republic of Poland) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян».

Головною метою міжнародного підвищення кваліфікації – звернення  уваги освітян щодо впровадження інтерактивних технологій задля розвитку критичного, креативного та логічного мислення здобувачів освіти інструментами, доступними кожному педагогу в освітньому процесі та ефективного використання можливостей інтерактивних технологій у процесі змішаного навчання при підготовці бакалаврів та магістрів у закладах вищої освіти.

Stepaniia Bilyk 1Vasyl Bunko 1Підвищення кваліфікації відбувалось за відповідною тематикою, зокрема «Інтерактивні хмарні технології та технології змішаного навчання»; «Сучасна освіта та нові технології в освіті. Досвід країн ЄС»; «Технології SMART в освіті в усьому світі»; «Основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет»  Веб-конференція (інтернет-конференція)»; «Гейміфікація освіти - практичні ігри та інтерактивні способи залучення здобувачів освіти».

Результати програми міжнародного підвищення кваліфікації дозволили учасникам розвинути професійні компетентності, набути нових навичок комунікації та ознайомитися з досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання інтерактивних технологій та хмарних сервісів в онлайн навчанні. Набуті знання допоможуть розширити спектр освітніх інструментів, які можна використовувати в професійній діяльності науково-педагогічного працівника для підвищення якості вищої освіти.

Набуті компетентності допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі здобувачами вищої освіти використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.

Галина ХРИСТЕНКО,

завідувачка навчального відділу

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme