У серпні 2017 року під час експлуатації кам’яного кар’єру на горі Лисоня було виявлено кістки невідомих. На місці було організовано розкопки, в результаті яких виявлено масове санітарне поховання полеглих у боях на горі Лисоня в серпні-вересні 1916 року. За віднайденими артефактами вдалось з’ясувати, що тут поховані вояки різних воюючих сторін, а також чимало українців. Важливим є й факт, що саме гора Лисоня стала символом звитяги Українських Січових Стрільців. Оскільки тіла загиблих лежали в хаотичному порядку в окопах, можна припустити, що полеглі вояки не були поховані за християнським обрядом.
19 червня 2018 року керівництво, працівники і студенти нашого навчального закладу взяли участь в історичній для Тернопільщини події – перепохованні останків тіл учасників боїв на горі Лисоня на міському Меморіальному кладовищі жертв Першої світової війни.
Учасниками дійства були представники обласної, районної, міської влади, духовенства області і району, відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій при Кабінеті Міністрів України С. Шеремети, представників «Австрійського Чорного Хреста», «Німецької народної спілки догляду за військовими похованнями в Україні», ГО «Закінчимо війну», «Українського інституту національної пам’яті», НСОУ «Пласт», громадських організацій і державних установ міста та інших.