Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Визначення індексів УДК

Універсальна десяткова класифікація (УДК ) – це міжнародна систематика класифікації творів друку й документальних матеріалів, яка допомагає орієнтуватись і вести пошук в довідково-інформаційних фондах бібліотек, видавництв, у редакціях наукових журналів.

Кожен науковець повинен бути зацікавлений в тому, щоб його наукова праця була якомога точніше та повніше висвітлена цифровими індексами таблиці УДК, оскільки ці індекси дають змогу представити кожен документ в декількох фахових розділах за означеними поняттями. Таким чином, одна й та ж робота може бути розміщена, приміром в реферативному журналі, в декількох його розділах, що значно розширює коло пошуку та ознайомлення інших читачів з роботою автора у декількох розділах довідково-інформаційного фонду.

В науковій бібліотеці ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» книги з таблицями УДК знаходяться в читальному залі (головний корпус). Саме співробітники цього відділу надають фахову методичну і практичну допомогу в індексуванні наукових робіт за таблицями УДК викладачам, пошукачам, аспірантам, магістрантам і дипломникам нашого вузу та інших організацій.

 Замовлення на індексування наукових праць можна надіслати на електронну пошту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ