28 березня 2023 р. відбулось засідання науково-методичної ради інституту. Розпочинаючи його, Галина ХРИСТЕНКО, завідувачка навчального відділу, заступниця голови ради ознайомила присутніх із порядком денним.
Про організацію практичної підготовки здобувачів вищої освіти та забезпечення її ефективності у процесі формування фахових компетентностей доповів завідувач структурного підрозділу з навчально-виробничої діяльності та професійно-технічної освіти Іван ЛОГУШ.
Завідувачка відділу навчально-науково-інноваційної діяльності Світлана СУДОМИР проінформувала про міжнародну співпрацю інституту, результати проходження стажування НПП у закордонних ЗВО. Наголосила на розширенні співробітництва із закордонними ЗВО, зокрема в листопаді 2022 року укладено угоду із Академією прикладних наук у Познані. Доповідачка Повідомила про заплановане на травень 2023 р. стажування в Жешувському університеті за програмою академічної мобільності в рамках ERASMUS+ доцентки кафедри гуманітарної освіти і туризму Зоряни ДЗЮБАТОЇ.
Координатор з міжнародних програм Олег ФЛЬОНЦ зупинився на питаннях проходженні практик студентами за кордоном, розширенні міжнародних баз практичної підготовки.
Галина Христенко, завідувачка навчального відділу презентувала присутнім результати анкетування науково-педагогічних працівників щодо оцінювання системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти та визначення академічної свободи в інституті. Доповідачка особливу увагу звернула на пропозиції респондентів щодо покращення якості організації освітнього процесу в інституті.
Далі Галина Христенко представила на розгляд і обговорення перелік дисциплін вільного вибору за уподобаннями здобувачів вищої освіти, сформований навчальним відділом за поданням факультетів.
В обговоренні взяли участь: Любов ЯРЕМА, декан факультету економіки і природокористування; Володимир КАЧУРІВСЬКИЙ, доцент кафедри інформаційних технологій та вищої математики; Володимир Диня, завідувач кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві; Микола КЛЕНДІЙ, завідувач кафедри прикладної механіки та технічного сервісу.
Завідувачка навчального відділу наголосила, що перелік дисциплін вільного вибору для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» та «Магістр» з анотаціями оновлюється на головному сайті інституту до 1 квітня поточного року.
Після обговорення перелік дисциплін вільного вибору за уподобаннями здобувачів вищої освіти було одноголосно схвалено і рекомендовано до затвердження Вченою радою інституту.
Наступним питанням порядку денного було розгляд та рекомендації до друку навчально-методичної літератури.
Членами науково-методичної ради обговорено й інші важливі питання життєдіяльності інституту.