Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!

ДОСТУП ДО БАЗ ДАНИХ SCOPUS, WEB OF SCIENCE ТА SCIENCE DIRECT

     ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» отримав доступ до наукометричної та універсальної реферативної бази даних SCOPUS та Science Direct, видавництва Elsevier, а також наукометричних баз даних Web of Science за передплатою Міністерства освіти і науки України. 

 

0   Scopus – це реферативна та наукометрична база рецензованої літератури та перевірених веб-джерел. Пошукова система використовує програмні засоби для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. База даних SCOPUS індексує близько 22000 назв різних видань (серед яких 55 українських) від більш ніж 5000 видавництв.

   SCOPUS надає своїм користувачам можливість отримати результати тематичного пошуку з однієї платформи зі зручним інтерфейсом, відслідкувати свій рейтинг в SCOPUS (цитування власних публікацій; індекс Гірша) та інше.

     Доступ здійснюється з локальної мережі інституту за посиланням: https://www.scopus.com

1     Web of Science (WoS) – це реферативна наукометрична база даних наукових публікацій, що пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Таким чином, користувач в змозі негайно отримати уяву щодо актуальності тієї чи іншої роботи та її впливу на наукову спільноту.

   Web of Science дозволяє організовувати пошук за ключовими словами, за окремим автором і за організацією (університетом), підключаючи при цьому потужний апарат аналізу знайдених результатів. Результат пошуку за цими критеріями дозволяє оцінити загальну кількість публікацій, кількість цитувань, h-індекс та інші показники.

     Доступ до Web of Science лише з локальної мережі інституту за адресою: http://webofscience.com/

2      Science Direct – це одна з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень. Належить голландському видавництву Elsevier. Колекція містить майже 12 мільйонів елементів контенту з більш ніж 3500 журналів і понад 34000 електронних книг, довідників, наукових збірників. На основі Science Direct у 2002 році було створено базу даних Scopus.

       Статті згруповано в чотири основні розділи: фізичні і технічні науки, природничі науки, медичні науки та соціальні і гуманітарні науки. Анотації більшості статей знаходяться у вільному доступі. Доступ до повнотекстових ресурсів (електронних книг) бази даних ScienceDirect дасть змогу викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання.

     Доступ до Science Direct лише з локальної мережі інституту за адресою: https://www.sciencedirect.com/

     Для оформлення віддаленого доступу та з питань використання наукометричних баз звертайтесь до наукової бібліотеки на email:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В.о. директора наукової бібліотеки Оксана Качмар

 

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme