Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Мультимедійний вебінар на кафедрі економіки і менеджменту

10 жовтня 2023 року кафедрою економіки і менеджменту організовано мультимедійний вебінар на тему «Формування попиту і пропозиції та їх взаємодія» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування» та 073 «Менеджмент».

Відкрила вебінар завідувачка кафедри економіки і менеджменту Ірина ГУРСЬКА, відмітивши, що тема є важлива та актуальна для економістів, підприємців, менеджерів, бухгалтерів, всіх, хто цікавиться питаннями ринкового аналізу й стратегій продажу, адже формування попиту та пропозиції є важливим для аналізу ринкових явищ й прийняття виважених рішень із ціноутворення.

Спікером вебінару виступив доцент кафедри Ігор ФЕДУНЯК, який зазначив, що метою зустрічі є дослідження впровадження ефективних заходів, спрямованих на гармонізацію структури попиту та пропозиції, оскільки це одне з першочергових завдань економічної політики в Україні.

  Доцентка кафедри економіки і менеджменту Галина ХРИСТЕНКО наголосила, що попит та пропозиція є чинниками, які формують ціноутворення на ринку, вони є важливими, оскільки напряму впливають на ефективність роботи та прибутковість галузей національної економіки. Вона відмітила, що динамічна взаємодія попиту, пропозиції, ціни має завжди один із двох наслідків – або на ринку встановлюється стан рівноваги, коли попит та пропозиція збалансовані й не виникає надлишків або дефіцитів продукції, або стан ринку нерівноважний, коли попит перевищує пропозицію і виникає дефіцит, або коли пропозиція перевищує попит та ринок перенасичений товарами.

Учасникам вебінару запропоновано цікавий та динамічний формат роботи. Спікер окреслив широкий спектр проблем відносно збалансованості формування попиту та пропозиції, ціноутворення, споживчого ринку, які сприятимуть розвитку підприємницької діяльності, співпраці з міжнародними партнерами, застосуванню світового досвіду. Учасники отримали вичерпні відповіді на ряд питань, пов’язаних з перспективами відновлення економіки України в повоєнний період.

Вебінар був цікавий, інформаційний та науково-наповнений і по-своєму унікальний.

Ірина ГУРСЬКА,

завідувачка кафедри економіки і менеджменту

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme