Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!

Дослідження студентського наукового гуртка «Електромеханічні та енергозберігаючі системи» з елементами 3D-моделювання

1Науково-дослідницька робота студентів є невід’ємною складовою у підготовці фахівців, які повинні відповідати вимогам сьогодення і бути конкурентоспроможним на ринку праці. Однією з найважливіших форм організації наукової діяльності, що спрямована на розширення та поглиблення наукового потенціалу майбутнього фахівця,  є студентський науковий гурток. 

    Широке впровадженням комп’ютерних технологій вимагає від студентів-гуртківців сучасного креативного мислення, високого рівня теоретичної і практичної підготовки з інформаційних технологій, вміння розв’язувати різноманітні завдання засобами комп’ютерної техніки та пакетів прикладних програм, необхідних для їх практичної роботи, вихованні загальної інформаційної підготовки, а також отриманні широких можливостей для подальшого професійного самовизначення.

2     Студентський науковий гурток «Електромеханічні та енергозберігаючі системи» , який функціонує на кафедрі енергетики і автоматики під керівництвом завідувача кафедри енергетики і автоматики Василя РАМША, доцента кафедри енергетики і автоматики Миколи ПОТАПЕНКА та асистента Віталія ШАРШОНЯ продовжує активно розвивати та розширювати тематику наукових досліджень. 

34     Сьогодні значної популярності набувають пристрої, які здатні швидко і з мінімумом витрат виготовляти моделі – це 3D-принтери.

   За сприяння керівництва факультету енергетики та електротехніки для моделювання з елементами конструювання та подальших досліджень студентським науковим гуртком «Електромеханічні та енергозберігаючі системи» придбано 3D-принтер.

    На першому етапі гуртківцями виконано складання та налаштування роботи 3D-принтера. Наступним кроком стало проведення аналізу роботи, моделювання та проектування, розробки і впровадження методів і програмних засобів 3D-сканування та створення 3D-форми для електротехнічних систем з відновлювальними джерелами енергії.  

5     Використання 3D-технологій дасть можливість суттєво підвищити ефективність дослідження таких систем завдяки наближенню віртуального комп’ютерного середовища до реального тривимірного світу. 3D-друк дозволяє створити тривимірну модель на комп’ютері та за короткий час отримати повноцінний об’єкт, що відповідає заданим параметрам.

Керівники студентського наукового
гуртка «Електромеханічні та енергозберігаючі системи»
Василь РАМШ, к.т.н., доцент кафедри енергетики і автоматики
 Микола ПОТАПЕНКО, к.т.н., доцент кафедри енергетики і автоматики

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme