22 червня 2026 року під головуванням Мирона Жибака відбувся черговий директорат. На початку засідання хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять випускника інституту Олексія Ковальчука, який віддав своє життя, захищаючи рідну Батьківщину від загарбницьких рук російських окупантів. Героїчний подвиг полеглого воїна ще більше мотивує нас сумлінніше працювати, інноваційно навчати майбутніх фахівців, формувати яскраві особистості, виховувати справжніх патріотів. Від трагічної новини та короткого інформаційного огляду актуальних подій, члени директорату перейшли до обговорення першочергових завдань, які є ключовими для колективу інституту – вступна кампанія, продовження атестації випускників, підведення підсумків роботи на факультетах, рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників, підготовка до нового навчального року тощо.
Завідувачка навчального відділу Галина Саранчук проаналізувала завершальний етап атестації випускників – продовження захисту кваліфікаційних робіт на факультетах, а також запропонувала до уваги проєкт графіку початку освітнього процесу у 2026-2027 н.р., згідно з яким 1-й семестр розпочнеться 26 серпня, 2-й семестр – 01 лютого.
Заступниця директора з навчальної та навчально-методичної роботи Степанія Білик доповіла про розширене засідання вчених рад факультетів, на яких обговорили підсумки літньої заліково-екзаменаційної сесії, результати виконання індивідуальних планів роботи науково-педагогічних працівників кафедр за 2025-2026 н.р., заплановане засідання рейтингової комісії.

Заступник секретаря приймальної комісії Микола Потапенко повідомив про початок інформаційної кампанії щодо вступу до магістратури та проходження ЄВІ/ЄФВВ, закінчення дедлайну внесення конкурсних пропозицій, готовність до початку роботи приймальної комісії.
Завідувач відділу гуманітарної освіти, виховання та студентських справ Володимиру Зайчук проінформував про участь та успіхи танцювального колективу «Фаворит» у Міжнародному фестиваль-конкурсі мистецтв «Таланти світу», який відбувся 20 червня у м. Львові. За результатами журі наші студенти нагороджені Дипломом I ступеня.
Головна бухгалтерка Дарія Мигдаль проаналізувала фінансово-економічний стан в інституті.
Підсумовуючи, директор Мирон Жибак дав низку доручень для кожного відділу та структурного підрозділу інституту.
Директорат розглянув й інші важливі питання життєдіяльності закладу вищої освіти.
З побажаннями мирних, спокійних днів розпочинаємо новий робочий тиждень. Нехай він буде успішним у виконанні доручених завдань!