Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

Ділова гра «Найкращий студент-бухгалтер» як інноваційний метод підготовки фахівців зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Методи інтерактивного навчання відіграють важливу роль у навчальному процесі. Саме методи активного навчання активізують самостійність думок тих, хто вчиться, залучають їх до процесу вироблення інформації, створюють атмосферу довіри та взаємодопомоги, роблять студентів активними суб’єктами навчання. З метою покращення якості навчання здобувачів освіти за спеціальністю  «Облік та оподаткування» 30 квітня 2025 року доцентками кафедри обліку і аудиту Орестою БОДНАР та Оксаною СЛИВІНСЬКОЮ було проведено ділову гру «Найкращий студент-бухгалтер». Захід складався з трьох турів, кожен з яких оцінювався журі в складі старших викладачок кафедри обліку і аудиту Ірини СТЕМКОВСЬКОЇ та Оксани ЗІНИЧ.

При застосуванні ділової гри у навчально-виховному процесі  відбувається адаптація молоді до майбутньої професійної діяльності, налагодження суспільних відносин методом активного навчання, що сприяє теоретичній і практичній підготовці студентів, конкурентоспроможності у досягненні поставлених цілей. Так як гра дозволяє студентам почувати себе комфортніше, з’являється можливість більш творчо підходити до організації процесу навчання.

Ділова гра імітує реальне життя, реальну професійну діяльність. Це дозволяє її учасникам експериментувати, перевіряти різні способи поведінки, і, навіть, робити помилки, які в реальності не можна собі дозволити.

Студенти мали можливість проявити себе у ролі справжніх бухгалтерів, зокрема навчились організовувати обліковий процес на модельованому підприємстві, обирати ефективні системи організації управління бухгалтерією, використовувати облікові регістри, складати графіки облікових робіт, обирати оптимальну форму організації і методи бухгалтерського обліку.

В результаті проведеної ділової гри жюрі визначило переможців: Вікторія МИКОЛИШИН, Ярослав ЯЦИКІВ, Ірина ДАНИЛІВ та Віктор БЛАВІЦЬКИЙ.

Учасники ділової гри набули навичок спільної роботи, роботи в певній ролі, зрозуміли місце й значення кожної ролі в колективі, закріпили здобуті теоретичні знання та навчились приймати професійно-важливі рішення. Таким чином, ділові ігри виступають не тільки як засіб аналізу систем керування, але і як інноваційний метод підготовки фахівців зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Ореста БОДНАР,

доцентка кафедри обліку і аудиту

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme