Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Електричні апарати»

1     12.10.202 року на факультеті енергетики та електротехніки, в групі Е-21Б асистентом кафедри енергетики і автоматики Шаршонем В.Л. проведено відкрите лабораторне заняття з дисципліни «Електричні апарати» на тему: «Дослідження електропускової апаратури асинхронних електродвигунів». 

 

     Зважаючи на особливості роботи електрообладнання в умовах агропромислового виробництва важливу роль відіграють апарати керування та захисту. Їх використовують у системах захисту електричних мереж, у пуско-регулювальних пристроях різноманітних виробничих процесів (особливо швидкоплинних),  транспортних засобах, системах автоматики і телемеханікизв'язку тощо. Від їх роботи залежать весь технологічний процес виробництва продукції, тому правильність вибору та забезпечення стабільної роботи забезпечить високу ефективність і надійність устаткування.

23    В ході лабораторної роботи здобувачі вищої освіти набули умінь по дослідженню, приєднанню в електричні схеми та методів усунення основних несправностей електричної апаратури, що дасть можливість вирішення практичних проблем у майбутній професійній діяльності.

   Присутні науково-педагогічні працівники високо оцінили фаховий рівень викладача, систематичну та логічну послідовність подання матеріалу  та відзначили, що заняття  проведено на високому науково-педагогічному рівні. 

Завідувач кафедри енергетики і автоматики
к.т.н., доц. Рамш В.Ю.
 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ