Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
 вул. Академічна, 20, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501 Україна  
Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Відкрите лекційне заняття з дисципліни «Монтаж енергообладнання і систем керування»

20230321 184337Необхідність підвищення рівня вищої освіти потребує розробки нової стратегії і тактики викладання, що в свою чергу вимагає перегляду підходів до роботи тих, хто забезпечує освітній процес, в першу чергу – до викладачів.

Постійне удосконалення методики викладання навчальних дисциплін, передбачених освітніми програмами закладу вищої освіти, відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» повинно супроводжуватися педагогічним контролем і, насамперед, проведенням відкритих занять та організацією взаємовідвідування, що дасть можливість підвищити якість освітнього процесу в цілому.

В рамках заходів приурочених до тижня кафедри енергетики і автоматики 21 березня 2023 року проведено відкрите заняття з навчальної дисципліни «Монтаж енергообладнання і систем керування» для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Лекційне заняття проводив старший викладач кафедри Петро Дарморіс. Тема заняття: «Технологія монтажу електроприводу».

На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри енергетики і автоматики, зокрема завідувач кафедри Василь Рамш, доцент Микола Потапенко та асистент Віталій Шаршонь.

Заняття проведено згідно плану занять і робочої програми навчальної дисципліни з дотриманням внутрішнього регламенту.

20230321 18435720230321 184312На лекційному занятті здобувачі вищої освіти ознайомились з правилами та порядком монтажу електродвигунів та способами передачі енергії від електродвигуна до робочої машини. На занятті використовувались технічні засоби навчання з представленням презентацій, схем монтажу та керування електроприводом, а також короткометражні відеоролики з даної теми.

Лекція проведена на високому науковому, методичному та організаційному рівні з використанням сучасних технологій викладання.

Віталій Шаршонь

асистент кафедри енергетики і автоматики

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ