Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

Україна – держава гідності і свободи

20251119 102034   21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи  – знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Саме у 2013 році розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Майдан дав початок трансформації політичної, культурної та соціальної сфери, розбудови вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей. День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь. Це день – коли ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і борються  задля незалежності народу, торжества справедливості, утвердження і додержання прав людини , цей день це символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об ’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього.

     Гідність і свобода – це портрет сучасного українця. Кожного — військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… На сторінках багатьох сучасних книг закарбовано надзвичайно важливий період України і це допомагає всім нам згадати, побачити наскільки той час був епохальним кроком до зміни свідомості української нації. Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні з російським агресором. Агресор може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу!

20251119 101711   20 листопада в читальному залі відбувся круглий стіл: «Україна – держава гідності і свободи». Учасниками заходу були викладачі та здобувачі вищої освіти факультету «Економіки і туризму».

   Під час заходу учасники обговорили  актуальні питання: Помаранчева революція 2004 року, Революція Гідності,  становлення демократичних цінностей українського народу, Угода про Асоціацію між Україною та ЄС, Свобода як найдорожча цінність народу, ідеї демократії – основа українського суспільства, молодь у боротьбі за відновлення Української державності.

     В рамках заходу презентовано фотовиставку: «Революція  гідності: найголовніша подія в історії сучасної України». Бібліотекарка Галина КУПА ознайомила присутніх з виданнями з фонду наукової бібліотеки, які висвітлюють основні події, що відбувалися в Україні під час Майдану 2014 року.

ffffff    Сьогодні ми дякуємо всім гідним і вільним. Тим, хто зі щитом і хто на щиті. Для яких найважливішими цінностями були, є і будуть Гідність і Свобода.

Наукова бібліотека

 

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme