Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Танцювальний колектив "Натхнення"
Самодіяльний духовий оркестр
Студентський аматорський хор
Чоловічий квартет
Студентський КВК
Театральний колектив "Жар-птиця"
Естрадне виконання пісень

Вплив стресу на психологічний стан підлітків під час складання сесії

IMG 2026   Період сесії характерний надмірним хвилюванням серед студентства, унаслідок чого збільшується дратівливість і виникає постійне психологічне напруження. Cаме хвилювання є найбільшою проблемою в цій ситуації. Коли людина відчуває страх, виділяється гормон, який впливає на пам’ять. Це може бути причиною того, що інколи студенти на іспитах забувають вивчений матеріал, і лише навички емоційної саморегуляції можуть «вирівняти» ситуацію. Щоб змінити свій стан на екзамені від тривоги до впевненості, психолог інституту провів із студентським активом психологічний захід спрямований на зниження передекзаменаційної тривожності студентів та запропонував студентській молоді певні тренінгові вправи для зняття стресу перед тестуванням, деякі з них назвемо. 

  По перше потрібно створити у своїй свідомості образ успіху під час складання сесії. Бути бадьорим, ніби Ви дієте і говорите так, як це робить упевнений у собі студент, який правильно відповідає.

IMG 2028IMG 2025  Необхідною умовою успішного складання іспиту є мотивація: чим вона сильніша – тим легше підготуватися до сесії.

  Потрібно навчитися відпочивати. Відпочинок теж потрібно внести до списку важливих вправ. Після доброго відпочинку, прогулянки чи заняття спортом Ваша розумова працездатність і здатність запам’ятовувати – відновиться!

  Необхідно визначити пріоритети на користь іспиту – почніть вивчення дисципліни, з якої потрібно успішно скласти іспит, заздалегідь. Менш важливі справи залиште на завтра.

IMG 2029IMG 2032  Перед самим іспитом важливо добре виспатись, щоб мозок працював на повну силу. Ну і, звичайно, успіх неможливий без упевненості в собі. Будьте спокійними та рішучими!

  Отже, важливо навчитись контролювати свої думки і емоції. Відомий дослідник стресу Сельє зазначав, що має значення не те, що з вами відбувається, а те, як ви це сприймаєте.

  Вірте у свою удачу і в свій успіх, це надає сили в ситуаціях, коли ви може розгубитися.

Відділ гуманітарної освіти, виховання і студентських справ

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme