Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
Україна тримає стрій!!!
Танцювальний колектив "Натхнення"
Самодіяльний духовий оркестр
Студентський аматорський хор
Чоловічий квартет
Студентський КВК
Театральний колектив "Жар-птиця"
Естрадне виконання пісень

Вітаємо студентську молодь з Міжнародним днем студента!

700x450 crop 90 z dnem studenta 2Бажаємо здоров'я, успіхів у навчанні та актив­ної життєвої позиції, бути сміливими у пошуках нових ідей, знаходити натхнення у дрібницях бути впевненими у своїх силах. Не забувайте, що саме від ваших вчинків і виважених рішень залежить ваше особисте жит­тя і майбутнє нашої держави!

Концерт героїчної пісні

IMG 3028І буде мир… і вишні зацвітуть,
У рідному моєму краї.
Лелеки добру звістку принесуть:
«Кінець війні,  ми ворога здолали!»

   Українці століттями героїчно боронили свій край, свою волю, і ця боротьба знайшла відгомін у козацьких, гайдамацьких, стрілецьких, повстанських піснях.

  Тематика національно-визвольної боротьби  актуальна та надзвичайно важлива й сьогодні, коли Україна - її армія й народ — виборює у війні з росією право на свободу.

Голгофа Українського стрілецтва

PXL 20241030 104928902 k  Через Бережанський край, як свідчить нам історія, проходили фронти Першої світової війни.

   Головні бої з російськими військами відбулися на горі Лисоня 2, 3, 4-го вересня 1916 року (бої тривали з 14 серпня по 30 вересня). Це був стратегічний пункт, що забезпечував оборону міста від наступу 7-ї російської армії, а також  захищав важливу транспортну ділянку – залізничний шлях Підгайці – Бережани на Львів. У “кривавому тані” як назвали ці бої, перемогу здобуто ціною втрати більше половини особового складу легіону СС.

   На жаль подальші бої 29-30 вересня були невдалими - ворог зумів захопити Бережани, але ця боротьба стала прикладом жертовности і мужности боротьби українців за незалежність.

Хто такі квадробери: що відомо про нову субкультуру

0x1900 000000 80 0 0Душа ніяк не вийде із-під варти.
То культ особи, то культура мас.
Колись ми, кажуть, виникли від мавпи.
Надалі мавпа виникне від нас.
Ліна Костенко

  Людина – головна загадка для філософського мислення. З античності і до наших днів філософи розмірковували, намагаючись пояснити, що є людина. Однак, чи наблизилися вони до її розуміння? Мабуть, кожному з великих філософів, мислителів, видатних дослідників – Сократу, І.Канту, Г.Сковороді, Ж.-П.Сартру, З.Фрейду, М.Шелеру, В.І.Вернадському, Т. де Шардену, М.Фуко, А.Печчеї  здавалося, що так. Однак з часом виявлялися нові складні проблеми. Вони стосувалися буття соціуму, впливу людини на природу, способів людського пізнання світу та власне себе. 

  Якщо в останні місяці ви заходили у соцмережі, хоч краєм вуха чули, якого галасу наробили відео з людьми, що бігають вулицями на чотирьох кінцівках та імітують тварин — у масках та з хвостами. Це субкультура квадроберів, яка стає дедалі більш популярною через вірусні відео у TikTok, вони набирають популярності в Україні та світі.

Cпортивно-розважальний конкурс «Козацькі забави»

1Козацька доба – то є світла епоха,
Коли українці орлами літали. 
Нікого вони не боялись нітрохи, 
Від них вороги у бою відступали. 

  Як відомо людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією. Ми можемо пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а вміло захищала себе від ворогів. 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme