Сьогодні українці відстоюють свою незалежність та ідентичність, захищають своє право вільно жити на власній Богом даній землі.
Ранок 24 лютого 2022-го розділив навпіл життя кожного з нас. Зараз немає жодної сім'ї, якої б не торкнулася війна. Ці три роки принесли багато болю і горя. Водночас – ми об'єдналися і загартувалися. Міжнародна спільнота побачила залізну націю, яка б'ється за своє майбутнє і за майбутнє цивілізованого світу.
12 лютого Верховна рада схвалила постанову №12412 про встановлення в Україні Національного дня молитви, який відзначатиметься щорічно 24 лютого.
У пояснювальній записці вони відзначили, що після того, як 24 лютого 2022 року рф розпочала повномасштабне вторгнення, Україна вистояла завдяки "високомотивованій армії, українському суспільству, яке продемонструвало надзвичайну єдність та солідарність, а також молитві за Україну, що піднялася в ті дні по всьому світу”.
Як наголосили депутати, “з історії відомо немало прикладів, коли загальнонаціональна молитва міняла хід історії”.
Молитва до Бога є надприродною силою для перемоги та запорукою консолідації і єднання українського суспільства. Спільна молитва захистить Україну та тих, хто продовжує боротьбу на полі бою, стане свідченням духовного єднання українського народу та символом нашої непохитної віри у перемогу”, — йдеться у пояснювальній записці.
Сьогодні викладачі, студенти, співробітники інституту усі разом підносили свої молитви за наших Захисників. За тих, на кого чекаємо з ворожого полону. За тих, кого вже з нами немає. За тих, хто поруч і за кого ми хвилюємося щодня. За нашу Перемогу.
Зараз ця спільна молитва потрібна нам і усьому світові як ніколи.
Ми вистояли, ми боремося і ми переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!
Відділ гуманітарної освіти , виховання і студентських справ