21 листопада на площі Ринок відбувся захід присвячений 10ій річниці Дня Гідності та Свободи – це свято захисту прав і волі українського народу, його національних інтересів та демократичних цінностей.
Наші студенти та викладачі взяли активну участь у цьому дійстві. Дует у складі Кароліни Сутої та Тараса Щербатого заспівав пісню «Вистоїмо». Чоловічий Ансамбль «Октава» виконав музичну композицію «Гвардія» під керівництвом Олега Плонки.
![FB IMG 1700595006200](/images/NEWS/News_2023_II/V22112023/V1/FB_IMG_1700595006200.jpg)
Ціна нашої свободи – висока, пам’ятаємо про це!
Слава України! Героям Слава!
Відділ гуманітарної освіти ,виховання та студентських справ