Щороку 30 вересня (згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 № 471/98) відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це професійне свято тих, хто допомагає всім віднайти потрібний шлях до джерела споконвічної мудрості.
Бібліотека — це одне з найдавніших культурних надбань людства, суть якого є незмінною протягом всієї історії. Бібліотеки й дотепер залишаються особливим місцем, де люди мимоволі стишують голос, і чутно лише шурхіт сторінок, а повітря неповторно пахне типографською фарбою, клеєм і трохи пилом — адже книги можуть зберігатися століттями і дарувати свою мудрість не одному поколінню читачів. Любов до книги властива нашому народу здавна, а важливість бібліотек для національної освіти, науки та культури є очевидною для держави. Місія , яку несе бібліотека : інформувати, організовувати безперешкодний доступ до книг для всіх громадян, допомагати і навчати орієнтуватися у потоці інформації, сприяти оволодінню навичками пошуку та використання різноманітних ресурсів.
Чималих збитків українські бібліотеки зазнають зараз під час воєнних дій на нашій території — евакуйовувати вдається лише незначну частину фондів, багато цінних книг вивозиться окупантами або знищуються вибухами та пожежами. Тому післявоєнне відновлення бібліотек стане важливою державною справою, як у питанні відновлення фондів, так і в аспекті підготовки спеціалістів.
В рамках тижня кафедри електротехнології та експлуатації енергообладнання бібліотекаркою Галиною Купою спільно з старшими викладачами Надією Семеновою та Світланою Гайдукевич для здобувачів вищої освіти факультету енергетики та електротехніки проведено семінар-практикум: "У світі джерел, що збагачують наші знання". Під час семінару здобувачі вищої освіти знайомилися з технологію пошуку наукової інформації, з правилами цитування та оформлення посилань на роботи інших авторів, правильного складання та оформлення списку використаних джерел.
Для користувачів наукової бібліотеки в читальному залі оформлена викладка літератури: "Бібліотека-скарбниця книг", оформлена виставка довідкової літератури: "Його величність словник".
Учасники семінару отримали не тільки теоретичні , але і практичні знання як правильно користуватися довідково-бібліографічним апаратом,формування знань та вмінь методики індексування за допомогою Книги Універсальної Десяткової Класифікації.
Результатом проведеного семінару-практикуму здобувачі вищої освіти проіндексували тези, які підготували для участі в Студентській Міжнародній науково-практичні конференції:"Актуальні питання розвитку аграрних, технічних та еколого-соціально-економічних сфер".
Нехай наша книгозбірня стане для вас тим джерелом ,де кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.