СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ КАФЕДРИ «ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕНЕРГООБЛАДНАННЯ»
Місія кафедри: підготовка фахівців високої кваліфікації в галузі електричної інженерії відповідно до потреб суспільства в конкурентоспроможному професійному середовищі для створення та впровадження нової техніки та інноваційних інтелектуальних технологій в електроенергетиці, зокрема відновлювальній, електротехнологіях та електромеханіці.
Основні напрямки:
- Забезпечити високу якість освітнього процесу для надання студентам знань, умінь та навичок на рівні найкращих світових стандартів з урахуванням потреб суспільства та ринку.
- Підвищення методики викладання навчальних дисциплін в умовах цифровізації суспільства за рахунок раціонального поєднання традиційних та інноваційних форм навчання.
- Впровадити практику співвикладання кількома викладачами однієї академічної дисципліни за принципами міждисциплінарності, залучати гостьових лекторів.
- Розвивати електронне та дистанційне навчання шляхом розроблення електронних навчальних курсів, програм тощо.
- Розширення творчих контактів кафедри з роботодавцями з метою удосконалення навчальних планів та освітніх програм підготовки фахівців в галузі електричної інженерії.
- Збільшення частки практичної компоненти та залучення до освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти кращих спеціалістів-практиків електроенергетичної сфери.
- Проведення робіт щодо оснащення лабораторій сучасним електротехнічним обладнанням і приладами, розширення комп’ютеризації освітнього процесу.
- Здійснення наукових досліджень за пріоритетними напрямами щодо удосконалення існуючих електротехнологій, підвищення ефективності електротехнічних систем та комплексів з використанням відновлювальних джерел енергії.
- Підвищити публікаційну активність НПП кафедри, через підготовку наукових статей в авторитетних міжнародних і національних наукометричних виданнях, зокрема, Scopus та Web of Science.
- Активізація участі здобувачів вищої освіти у науково-дослідній роботі, шляхом залучення до проведення досліджень, підготовки наукових публікацій та проєктів, участі у Всеукраїнських студентських Олімпіад, конкурсах студентських наукових робіт.
- Започаткування проведення випробування випускників за IQ-тестами і сприяння продовженню навчання магістрів в аспірантурі та докторантурі.
- Посилення колаборації з відповідними кафедрами закордонних ЗВО, участь у спільних міжнародних наукових проєктах та заходах.
- Розвивати стажування ННП кафедри на провідних підприємствах України та за кордоном.
- Запровадити системну роботу з регулярного оновлення інформації на інформаційних ресурсах інституту про діяльність кафедри.
- Посилити профорієнтаційну роботу із залученням абітурієнтів на навчання в інститут.