Профорієнтація є важливим етапом у становленні молодих людей, оскільки дозволяє їм зорієнтуватися в сучасному світі професій та знайти власний шлях до успіху. З цією метою науково-педагогічні працівники кафедри електротехнологій та експлуатації енергообладнання, мають можливість проводити профорієнтаційні заходи для учнівської та студентської молоді, скеровані на залучення їх до навчання у нашому закладі.
Курс «Електричні машини» призначений для оволодіння теоретичними та практичними знаннями процесів електромеханічного перетворення енергії, загальними принципами роботи, функціональної та конструкторської побудови електричних машин. Знання методик та навички розрахунку параметрів електричних машин дозволять майбутньому фахівцю професійно підійти до вибору електричних машин з урахуванням дійсних режимів, у яких вони працюють.

Вагоме значення для випускників загальноосвітніх навчальних закладів має професійне самовизначення, адже дуже важливо свідомо обрати майбутню професію, яка б відповідала їх інтересам і допомогла знайти своє місце у суспільстві. Молодим людям не просто успішно реалізувати свої соціально-професійні орієнтації оскільки потреби ринку праці швидко змінюються і вкрай важливо вибирати спеціальності, які залишатимуться затребуваними у довгостроковій перспективі.
Любити свою роботу – це щоранку прокидатись з натхненням, знаючи, що ти потрібен людям.
Однією з важливих частин освітнього процесу є профорієнтаційна робота, мета якої сприяти майбутнім абітурієнтам обдумано і цілеспрямовано обирати свій майбутній фах.
У сучасному світі ефективна підготовка фахівців в галузі електричної інженерії вимагає інтеграції теоретичних знань з практичними навичками, яка можлива завдяки співпраці між закладами вищої освіти. Зокрема, кафедра електричної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (ТНТУ) і кафедра електротехнологій та експлуатації енергообладнання ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут" (ВП НУБіП України БАТІ) здійснюють такі кроки в цьому напрямі.
Діяльність наукового гуртка є першим етапом у здійсненні науково-дослідницької роботи, яка базується на принципах активізації освітнього процесу і передбачає застосування інтерактивних форм навчання.
12 листопада 2024 року відбулося підсумкове засідання наукового гуртка «Технічний сервіс та сучасні електротехнології», на якому виступили керівники Семенова Надія Павлівна і Гайдукевич Світлана Василівна та староста Буцерка Святослав, які презентували звіт роботи за 2024 рік.
- Міжнародне онлайн стажування в рамках проєкту ERASMUS+ «VET Partnership For Green and Smart Electricity in Building»
- Методи електромагнітної технології передпосівної обробки насіння зернових культур
- Майстер-клас зі збирання та симуляції управління дронами
- Workshop на підприємстві Інтернет-провайдера ТОВ «МегаКом» з дослідження систем забезпечення безперебійного електроживлення Інтернет-мереж під час блекауту