ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Featured

Академічна доброчесність в закладах вищої освіти

14 листопада 2022 року на агроінженерному факультеті відбувся семінар-тренінг «Академічна доброчесність в закладі вищої освіти» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 201 «Агрономія», 205 «Лісоове господарство», 206 «Садово-паркове господарство», 208 «Агроінженерія» ОС "Бакалавр" та "Магістр".
Мета семінару-тренінгу – поглиблення знань здобувачів вищої освіти з питань академічної доброчесності й академічної культури в освітньо-науковому середовищі ЗВО; вивчення й узагальнення досвіду з питань дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу; активність зі стейкхолдерами з метою якісної підготовки фахівців; створення онлайнового простору для успішної комунікації учасників освітнього процесу.
Семінар був побудований у форматі презентації досвіду та кращих практик забезпечення академічної доброчесності як в європейському просторі вищої освіти, так і в окремих українських ЗВО. Спікери говорили не лише про нормативні аспекти академічної доброчесності, але й про ціннісні.

75

 
Розпочав зустріч Ігор Чвартацький, декан агроінженерного факультету, кандидат технічних наук, доцент, який закцентував увагу на важливості питання академічної доброчесності як основи якісної підготовки майбутнього фахівця.
Микола Клендій, завідувач кафедри прикладної механіки та технічного сервісу, кандидат технічних наук, доцент, окреслив політику дотримання академічної доброчесності в закладах вищої освіти.
Володимир Диня, завідувач кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві , кандидат технічних наук, доцент, наголосив на основних стратегіях боротьби з проявами недоброчесності в науці та освіті.
Світлана Підховна, старший викладач кафедри лісового і садово-паркового господарства, кандидат сільськогосподарських    наук, підкреслила, що основну увагу зосереджено на попередженні плагіату, навчанні студентів та виключення видів завдань, які «провокують» несамостійне їх виконання студентом.

62

 
В обговоренні взяли участь науково-педагогічні працівники профільних кафедр та здобувачі вищої освіти.
Упевнені, що окреслені методичні рекомендації із дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу є важливим інструментом у підготовці майбутніх фахівців.
 
Старший викладач кафедри
машиновикористання та технологій в с.г.
Олег КИРИК

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme