ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Екскурсія на зерносушильний комплекс

q14 квітня 2018 р. завідувачем кафедри енергетики і автоматики Рамшем В.Ю. проведено виїзне практичне заняття в групах Е-12СК, Е-13СК, Е-22СК, Е-23СК. Мета його полягала в  ознайомленні студентів із технологічним процесом  сушіння зерна в зерносушарках з використанням природного газу, яке розташоване в ФГ «ВІКТОРІЯ-92» с. Плотича Козівського району Тернопільської області.

Сушіння – основна технологічна операція з приведення зерна й насіння до стійкого стану. Близько 40% свіжозібраного зерна потребує сушіння. Лише після того, як із свіжозібраної зернової маси видалено всю надлишкову вологу і зерно доведено до сухого стану, можна розраховувати на подальшу надій­ну збереженість продукції. 

Про особливості роботи підприємства студентів  проінформував головний інженер.  Він розповів, що зерносушильний комплекс – комп’ютеризована газова сушарка американського виробництва. Завдяки їй зерно відповідає усім світовим стандартам і конкурентоспроможне на сільськогосподарському ринку. Виробнича потужність  зерносушильного комплексу становить 20 тисяч тонн одночасного зберігання зернових культур. Об’єм виконаних будівельно-монтажних робіт  і організація проведення роботи говорять про високий рівень  виробництва.

q2Застосування газу в сушильних установках має ряд переваг над іншими видами палива. Однією з головних є те, що газ не має запаху і механічних домішків, а тому сушіння виконується безпосереднім  контактом продуктів згорання з повітрям. Всі процеси по сушінню і зберіганню продукції на комплексі автоматизовані. Саме це підвищує продуктивність праці, скорочує витрати матеріалу і енергії, покращує якість продукції.

q3q4Об’єм виконаних будівельно-монтажних робіт  і організація проведення роботи, говорять про високий рівень  виробництва.

Маємо надію, що проведене заняття на виробництві пригодиться майбутнім фахівцям та сприятиме їх подальшому професійному становленню та вдосконаленню.

Завідувач кафедри енергетики і автоматики
к.т.н., доц. Рамш В.Ю.

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme