ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Електронна карта деревної рослинності призамкового парку у м. Бережани тепер доступна кожному

park berПротягом останніх років науковцями різних країн розробляються нові методи представлення інформації щодо розташування окремих дерев і чагарників у парках та на території великих міст (наприклад New York City Street Tree Map або OpenGovernment TreeCadastre of Vienna).

Для звичайних користувачів, як ми з вами, ця інформація може бути корисна з точки зору розуміння кількості рослин на певному об’єкті, їх стану та опису окремих особливостей кожної деревної чи чагарникової породи. Саме таку інформацію зібрано та подано у сучасному вигляді (на основі додатку GoogleMyMaps) співробітниками та студентами кафедри лісового та садово-паркового господарства Бережанського агротехнічного інституту.

Для користування створеною картою потрібно перейти за посиланням https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=12LUmddTtddjloyk1nQp1z2ov9H8ls6aC&usp=sharing, навести вказівник на рослину (кожній з яких присвоєно порядковий номер від 1 до 314) та отримати інформацію про неї. Завдяки цій електронній карті, кожен бажаючий, перебуваючи в парку та увімкнувши геолокацію в своєму мобільному телефоні, має можливість також розпізнавати та вивчати види деревних рослин на місці.

Для створення такої карти гуртківцями кафедри (Міськевич Михайло та Крук Віталій) спільно з викладачами проведена GPS-інвентаризація деревно-чагарникової рослинності з визначенням видового складу, біометричних показників (діаметр і висота) та санітарного стану кожної рослини. Ця інформація опрацьована в геоінформаційній системі та занесена до додатку MyMaps у рамках виконання дипломної роботи студентом групи СП-41Б Шкільним Андрієм під керівництвом доцента Бідолаха Дмитра Ілліча.

Для подальшого розвитку розпочатої роботи гуртківцями планується створення такої ж карти для всіх зелених насаджень центральної частини м.Бережани і доповнення інформацією стосовно щорічної екологічної користі та відновної вартості кожної рослини. 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme