9 березня 2021 року відбулося засідання представників Ради роботодавців – Нестора Колодки, Петра Бажика, Євгена Озімка, Олександра Олексюка, декана агроінженерного факультету Ігора Чвартацького та робочої проектної групи освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня спеціальності 208 «Агроінженерія» Миколи Клендія та Володимира Дині. Учасники засідання зазначили, що важливими партнерами для закладу освіти на сьогодні є роботодавці, тому одне із завдань – задоволення потреб роботодавця у кваліфікованих фахівцях.
Було заслухано інформацію про актуальні питання сучасного ринку праці, проблему підготовки ініціативних, конкурентоздатних та професійно-компетентних випускників агроінженерного факультету. Сучасний ринок праці диктує свої умови – якість професійно-практичної підготовки кваліфікаційного робітника повинна відповідати не тільки вимогам стандартів, але й потребам суспільства й роботодавця. Аграрні навчальні заклади мають адаптуватися не лише до вимог часу та інноваційних технологій, але й до стратегічних напрямів розвитку регіону. Роботодавець повинен бути впевнений, що навчальні заклади підготують потрібних йому кваліфікованих робітників, які будуть здатні ефективно формувати комунікативну стратегію; здатні швидко приймати рішення у складних і непередбачуваних умовах, що потребує застосування нових підходів та прогнозування тощо.
Під час наради було відзначено, що освітню програму 208 «Агроінженерія» проектна група у співпраці з роботодавцями сформувала таким чином, щоб у результаті підготувати фахівця з необхідним набором фахових і загальних компетенцій, готового до вирішення реальних практичних ситуацій і завдань в галузі аграрної інженерії.