ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

ПЕРШІ КРОКИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

IMG 20181023 113703Згідно Закону України «Про вищу освіту» та «Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти» науково-педагогічні працівники, які здійснюють освітній процес, обов’язково повинні мати рівень наукової активності. Рейтинг вищого навчального закладу у великій мірі залежить від наукових здобутків та їх практичної реалізації. Тому у нашому інституті з 1.05.18.р. згідно наказу директора № 60/1 почала роботу навчально-науково-дослідна лабораторія «Дослідження ефективного спалювання твердих вуглеводів».

Роботи, які виконуються у лабораторії, відповідають зареєстрованій в УкрНТІнауковій тематиці - Дослідження процесу спалювання агропелет (номер державної реєстрації № 0115U003379). Мета створення лабораторії - дослідження альтернативних джерел енергії, удосконалення пристроїв для ефективного спалювання відходів сільськогосподарського виробництва та інших твердих вуглеводів, патентування винаходів і конструкцій, конструкторський і технологічний супровід виготовлення пристроїв, їх випробування та опублікування матеріалів досліджень.

За звітний період виконано:

- конструкторську розробку теплогенератора з регулюванням ваги спалюваних пелет та їх автоматичної подачі в камеру згоряння (патент України на винахід №113102), до переваг якого відноситься простота конструкції, широкий діапазон потужностей, повнота спалювання пелет і великий коефіцієнт корисної дії.
- конструкторську розробку газового двоконтурного конусного котла з подвійними рідинними сорочками(патент України на винахід №97023). В даному котлі при проходженні потоку розігрітих газів через конічний  канал з однаковими площами поперечних перерізів по всій довжині і змінною площею конусних поверхонь підвищується ефективність теплопередачі і відповідно збільшується ККД.

В даний час проводиться технологічна підготовка для виготовлення теплогенератора і газового котла в майстерні інституту та закупівля необхідних матеріалів.

Також паралельно працівниками лабораторії виконується конструкторська розробкавітрової електростанції відповідно патенту України на винахід №116829. Дана вітрова електростанція здатна перетворювати енергію повітряних потоків швидкістю менше 5 м/сек. в електричну, має просту конструкцію, що дозволяє її виготовлення і використання в індивідуальному секторі і великих господарствах.

Здійснюється конструкторська розробка гідравлічної вальцево-пресової пелетувальної машини (патент України на корисну модель №114277).

IMG 20181023 113614До переваг запропонованої конструкції належать: мала матеріаломісткість, висока технологічність при виготовленні, мала енергозатратність на одиницю виробленої продукції (пелет).

ust1

ust2

 

 

ust3

Схема і ескіз теплогенератора з регулюванням ваги спалюваних пелет та їх автоматичної подачі в камеру згоряння. Патент України на винахід №113102 

ust4

Схема газового двоконтурного конусного котла з подвійними рідинними сорочками. Патент України на винахід №97023

ust5

Схема вітрової електростанції Патент України на винахід №116829  

 

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme