31 серпня 2018р. в навчальному корпусі №5 факультету агроінженерії та енергетики відбулось розширене засідання вченої ради та трудового колективу.
Під час виступу декан факультету доц. Чвартацький І.І. привітав колектив з початком нового навчального року. В своїй доповіді очільник факультету детально проаналізував стан справ та окреслив окремі завдання діяльності на 2018-2019 навчальний рік.
Особливу увагу було приділено питанням вступної кампанії та подальшої діяльності в плані профоорієнтаційної роботи кафедр.
Заступник декана доц. Бунько В.Я. провів детальний аналіз за всіма видами робіт, а саме: підвищення якісного складу НПП кафедр, підготовка та видавництво навчально-методичної літератури, покращення матеріально-технічної бази та підвищення кваліфікації науково-педагогічного персоналу.
В обговоренні прийняла участь заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи доц. Білик С.Г., яка наголосила на підвищенні активності кожного викладача в науковому, методичному, профорієнтаційному та виховному напрямках.
Вчена рада факультету затвердила основні завдання на 2018-2019 навчальний рік:
- Покращити якісний склад кафедр відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №347 від 10.05.18 р., яка вводиться в дію з 1 вересня 2018р.
- Завершити формування електронних варіантів НМК всіх дисциплін на базі платформи Moodle.
- Активізувати підготовку та видання методичних матеріалів, підручників та посібників з дисциплін, які викладаються на даних спеціальностях.
- Постійно оновлюавати матеріально-технічну базу факультету, лабораторій: створювати нові та реконструювати існуючі лабораторні робочі місця.
- Підвищити публікаційну активність результатів наукових досліджень у наукових фахових видання України, інших виданнях, які мають індекси цитувань, а також відповідні імпакт-фактори, в наукометричних базах: Scopus, Web of Science та інші.
- Активізувати роботу студентських наукових гуртків та наукову роботу студентів з апробацією наукових досліджень.
- Змінити і вдосконалити формат профорієнтаційної роботи та активізувати роботу кожного викладача для залучення випускників шкіл, коледжів на навчання в наш ВУЗ.
- Завідувачам кафедр подати пропозиції щодо проходження курсів з підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників.
- Постійно підтримувати зв’язки з кафедрами НУБіП України. Працювати в напрямі укладання договорів про співпрацю як з провідними вузами України так і з закордонними навчальними закладами.
- Налагоджувати зв’язки з провідними фірмами для проходження практик студентів.