ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОІНЖЕНЕРІЇ

11Удосконалюючи процес освіти, викладачі кафедри прикладної механіки та технічного сервісу розвивають у здобувачів вищої освіти образне мислення, привчають їх до 3D-програмування та проектування за допомогою 3D-технологій. 3D-друк значно збільшує інтерес до процесу навчання, тому що дає можливість студентам відчути себе справжніми інноваторами. Створивши на комп'ютері модель, здобувач вищої освіти одразу може розпочати процес її виготовлення і вже за кілька годин тримати її в руках. Роздрукувавши модель деталі можна не тільки на власні очі побачити результат свого проектування, перевірити її на збирання, ергономіку і працездатність, але й зрозуміти чи все зроблено правильно, чи немає помилок, чи вимагає деталь доопрацювання, або чи все правильно і деталь готова для запуску у виробництво, так як на папері або комп'ютері неможливо часом помітити всі неточності або вади.
При кафедрі прикладної механіки та технічного сервісу створено гурток технічної творчості «3D-технології», який очолює к. т. н. Андрій ПАСТУШЕНКО і основним завданням гуртка є оволодіння студентами елементами просторового мислення, моделюванням та елементами 3D-друку. На даний час в роботі гуртка активну участь приймають студенти груп М-21Б та М-14Ск, але запрошуємо всіх бажаючих здобувачів вищої освіти зі всіх факультетів інституту.

22

 
Використання 3D-друку допоможе студентам розвивати творчі здібності та задовольняти інтелектуальну цікавість серед здобувачів вищої освіти, готувати їх до реального життя. Вони зможуть швидко розвивати свої ідеї, впроваджувати свої проекти в життя, комбінувати матеріали, які вони ніколи раніше не пробували, і створювати дивовижні об'єкти з високою точністю, деталізацією та частинами, що рухаються.
 
Завідувач кафедри прикладної механіки
 та технічного сервісу Микола КЛЕНДІЙ

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme