ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

XVI міжнародна наукова конференція «Освіта – техніка – інформатика» (м. Жешув, Польща)

124 вересня 2019 року у Жешувському університеті (м. Жешув, Польща) відбулася XVI міжнародна наукова конференція «Освіта – техніка – інформатика». Під час роботи конференції були обговорені проблеми, що стосуються сучасної педагогічної освіти.

Всього було представлено 178 доповідей з 10 європейських країн.

У центрі уваги учасників були питання новітньої освіти, різноманітні аспекти формальної, неформальної і порівняльної освіти, проблеми підготовки вчителів шкіл і викладачів ЗВО, використання інформаційних технологій та засобів масової інформації в навчальному процесі.

Від Бережанського агротехнічного інституту у конференції взяли участь співробітники кафедри гуманітарних дисциплін Ольга Макух та кафедри лісового і садово-паркового господарства Юрій Гринюк і Дмитро Бідолах, які представили доповіді з досвідом освітньої і виховної роботи нашого закладу.

В кулуарах конференції було багато цікавих зустрічей і знайомств, зокрема з керівником інституту загальної дидактики і систем освіти Жешувського університету проф. Войцехом Валатом, деканом біолого-аграрного факультету цього ж університету проф. Збігневом Черняковським, завідувачем кафедри методів освіти Краківського педагогічного університету проф. Кшиштофом Крашевськім та іншими.

2

В рамках продовження співпраці було досягнуто домовленостей з професором кафедри ландшафтної архітектури Анджеєм Бобєцом про налагодження транскордонного співробітництва та розробки спільних проектів по збереженню природної спадщини України та Польщі.

Досягнуто домовленостей, що розпочате п’ять років тому за програмою «Erasmus Charter for Higher Education» співробітництво буде тривати і розвиватися. Зокрема, велике зацікавлення у наших польських колег викликав досвід використання новітніх підходів до дистанційного зондування об’єктів лісового та садово-паркового господарства та інтерпретації цих результатів в ГІС та сучасних програмах.

Підготував Д.Бідолах

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme