ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Зустріч голови ради роботодавців із здобувачами освітньої програми 208 «Агроінженерія»: нові можливості та перспективи

 

1Нещодавно відбулась цікава зустріч здобувачів вищої освіти агроінженерного факультету спеціальності 208 «Агроінженерія» із головою Ради роботодавців Петром Івановичем Бажиком, який активно підтримує підготовку майбутніх спеціалістів агропромислового комплексу. Метою зустрічі було налагодження діалогу між освітою і практикою та обговорення перспектив розвитку агропромислової галузі.
Зустріч розпочалась із вступного слова декана агроінженерного факультету Олега ФЛЬОНЦА, який зазначив важливу роль представників агропромислового комплексу в практичній підготовці майбутніх спеціалістів, оскільки технології стрімко розвиваються, а нинішні здобувачі освіти мають унікальну можливість стати рушійною силою змін у агропромисловій галузі.
Петро БАЖИК поділився своїм професійним досвідом та окреслив ключові вимоги, які сьогодні висуває ринок праці до випускників агроінженерного напряму. Він підкреслив, що сучасний агроінженер повинен бути обізнаним не лише з традиційними агротехнологіями, а й із сучасними підходами до автоматизації сільськогосподарської техніки та дотриманням всіх норм техніки безпеки при їх використанні в аграрному секторі.
23
Голова Ради наголосив, що важливим аспектом для успішної кар’єри є не тільки технічні знання, а й вміння працювати в команді, комунікація, управління проектами та критичне мислення. Такі навички дозволяють швидше адаптуватися до нових умов та ефективно співпрацювати з іншими спеціалістами.
На зустрічі також виступив завідувач кафедри машиновикористання та технологій в с.г. Володимир ДИНЯ, який підкреслив важливість проходження виробничих та навчальних практик, які дають можливість здобувачам освіти зануритись у реальні робочі процеси та зрозуміти особливості застосування теоретичних знань на практиці.
Також Петро Іванович висловив бажання разом із членами ради роботодавців агроінженерного факультету підтримувати  студентські ініціативи у наукових дослідженнях, які можуть стати основою для розробки нових технологій та модернізації сільського господарства.
Таким чином, такі зустрічі сприяють формуванню професійно-орієнтованих спеціалістів, які здатні відповідати вимогам сучасного ринку праці й реалізовувати свій потенціал на розвиток аграрного сектору держави.
Володимир ДИНЯ
завідувач кафедри машиновикористання
та технологій в с.г. 
 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme