ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!
1137 доба національного супротиву!
Субота: 5.04.2025р.
Featured

Розвиток транскордонного партнерства кафедри лісового і садово-паркового господарства

photo 2025 03 17 11 38 18 2   Транскордонне партнерство стає важливим фактором успіху закладів вищої освіти у сучасному глобалізованому світі. Подібні форми взаємодії з партнерами сприяють підвищенню кваліфікації учасників, налагодженню нових та зміцнення існуючих міжнародних зв’язків.

   У світлі продовження транскордонної взаємодії співробітники кафедри лісового і садово-паркового господарства Василь КУЗЬОВИЧ та Дмитро БІДОЛАХ 14 березня 2025 року прийняли участь у конференція на тему: "Nowe życie historycznych parków Wiśniowiec  i Tarnobrzeg", яка реалізується в рамках програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027. Метою цієї програми є відновлення колишньої слави історичних парків Тарнобжега та Вишнівця.

Featured

Профорієнтаційна робота кафедри лісового і садово-паркового господарства

photo 2025 03 07 10 57 16     Профорієнтаційні заходи відкривають широкі можливості для майбутніх випускників, оскільки вони допомагають молодим людям зробити усвідомлений вибір щодо продовження освітньої  траєкторії.

   У розрізі профорієнтаційної роботи кафедри «Лісового і садово-паркового господарства» професором Дмитром БІДОЛАХОМ 6 березня 2025 року проведено зустріч зі студентами IV курсу Сторожинецького лісового коледжу (Чернівецька область).

Featured

Гостьова лекція професора Дмитра Бідолаха для студентів Хортицької Національної академії

photo 2025 03 03 10 17 49    Гостьова лекція є активним методом навчання здобувачів освіти, яка проводиться запрошеним лектором з іншого закладу для покращення рівня взаємодії між ЗВО у напрямку підвищення якості підготовки студентів.

   26 лютого 2025 р. професором ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Бідолахом Дмитром Іллічем, на запрошення викладачів і здобувачів освіти спеціальності «Садово-паркове господарство» Хортицької Національної академії,  проведено гостьову лекцію на тему «Використання i-Tree Eco для оцінки екосистемних послуг дерев та кущів».

Featured

Ревіталізація Маріямпільського парку – наш внесок у екологічне та культурно-історичне відродження регіону

1   В рамках виконання державного завдання за науковою темою «Оцінка старовинних парків Західного Поділля та розробка рекомендацій з покращення їх стану» співробітники кафедри лісового і садово-паркового господарства продовжують дослідження історичних парків регіону з метою їх ревіталізації та залучення до економічного і громадського життя місцевих громад.

   Розташоване на лівому березі Дністра мальовниче село Маріямпіль відноситься до Дубовецької територіальної громади Івано-Франківської області. Історія села так само багата і колоритна, як і його природа.

Featured

Онлайн-курс «Навчаймось вчитись» як потужний розумовий інструмент для опанування складних предметів

IMG 3440   Онлайн-освіта стає все більш популярною серед студентів у всьому світі, і Україна не є винятком. Один із курсів, що здобув значну популярність серед молоді, - це курс з неформальної освіти «Навчаймось вчитись», який пропонується на українській платформі Prometheus. Цей курс став важливим кроком для багатьох студентів у розвитку їхніх навичок самоорганізації, критичного мислення та ефективного навчання. Студенти мають можливість дізнатись як наш мозок використовує два абсолютно різні способи навчання та як групує інформацію, про ілюзії в навчанні та ефективні способи запам’ятовування інформації,  опанувати мистецтво як не гаяти час та зануримось у наукові дослідження стосовно найефективніших способів вивчення складних тем. 

Featured

Участь у спільній розробці методичних матеріалів з використання i-Tree для підготовки фахівців природничих спеціальностей ЗВО України

photo 2025 02 03 09 24 41   Співпраця між науково-педагогічними працівниками різних закладів освіти відіграє важливу роль у обміні знаннями та досвідом, забезпеченню міждисциплінарності підходів, залученню власних ресурсів для досягнення спільної цілі, покращення якості освітнього процесу, розширення співпраці на різних рівнях. Вона сприяє загальному процесу розвитку науки, освіти та інновацій, а також створює можливості для налагодження й розширення нових академічних зв’язків.

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme