8 квітня 2025 року в Бережанському агротехнічному інституті відбувся День відкритих дверей, присвячений випускникам профільних коледжів. Подія зібрала майбутніх вступників, які прагнуть продовжити навчання за спеціальностями, пов’язаними з лісовим та садово-парковим господарством. Подібні заходи створюють умови для занурення потенційних вступників в атмосферу інституту, знайомства з викладачами, студентами, матеріальною базою закладу освіти, а також кращого розуміння умов вступу та вибору місця продовження навчання.
Новини кафедри лісового та садово-паркового господарства
Транскордонне партнерство стає важливим фактором успіху закладів вищої освіти у сучасному глобалізованому світі. Подібні форми взаємодії з партнерами сприяють підвищенню кваліфікації учасників, налагодженню нових та зміцнення існуючих міжнародних зв’язків.
У світлі продовження транскордонної взаємодії співробітники кафедри лісового і садово-паркового господарства Василь КУЗЬОВИЧ та Дмитро БІДОЛАХ 14 березня 2025 року прийняли участь у конференція на тему: "Nowe życie historycznych parków Wiśniowiec i Tarnobrzeg", яка реалізується в рамках програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027. Метою цієї програми є відновлення колишньої слави історичних парків Тарнобжега та Вишнівця.
Профорієнтаційні заходи відкривають широкі можливості для майбутніх випускників, оскільки вони допомагають молодим людям зробити усвідомлений вибір щодо продовження освітньої траєкторії.
У розрізі профорієнтаційної роботи кафедри «Лісового і садово-паркового господарства» професором Дмитром БІДОЛАХОМ 6 березня 2025 року проведено зустріч зі студентами IV курсу Сторожинецького лісового коледжу (Чернівецька область).
Гостьова лекція є активним методом навчання здобувачів освіти, яка проводиться запрошеним лектором з іншого закладу для покращення рівня взаємодії між ЗВО у напрямку підвищення якості підготовки студентів.
26 лютого 2025 р. професором ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Бідолахом Дмитром Іллічем, на запрошення викладачів і здобувачів освіти спеціальності «Садово-паркове господарство» Хортицької Національної академії, проведено гостьову лекцію на тему «Використання i-Tree Eco для оцінки екосистемних послуг дерев та кущів».
В рамках виконання державного завдання за науковою темою «Оцінка старовинних парків Західного Поділля та розробка рекомендацій з покращення їх стану» співробітники кафедри лісового і садово-паркового господарства продовжують дослідження історичних парків регіону з метою їх ревіталізації та залучення до економічного і громадського життя місцевих громад.
Розташоване на лівому березі Дністра мальовниче село Маріямпіль відноситься до Дубовецької територіальної громади Івано-Франківської області. Історія села так само багата і колоритна, як і його природа.
Онлайн-освіта стає все більш популярною серед студентів у всьому світі, і Україна не є винятком. Один із курсів, що здобув значну популярність серед молоді, - це курс з неформальної освіти «Навчаймось вчитись», який пропонується на українській платформі Prometheus. Цей курс став важливим кроком для багатьох студентів у розвитку їхніх навичок самоорганізації, критичного мислення та ефективного навчання. Студенти мають можливість дізнатись як наш мозок використовує два абсолютно різні способи навчання та як групує інформацію, про ілюзії в навчанні та ефективні способи запам’ятовування інформації, опанувати мистецтво як не гаяти час та зануримось у наукові дослідження стосовно найефективніших способів вивчення складних тем.
- Участь у спільній розробці методичних матеріалів з використання i-Tree для підготовки фахівців природничих спеціальностей ЗВО України
- Продовження транскордонної співпраці за проєктом ,,Нове життя історичних парків: Тарнобжег / Вишнівець”
- Успішний захист магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю «Лісове господарство» на базі міжкафедральної навчальної лабораторії інституту
- Оновлення матеріально-технічної бази кафедри агрономії та екології