Міжнародна академічна мобільність є важливим інструментом професійного розвитку викладачів, який відкриває широкі можливості для підвищення їхньої кваліфікації та вдосконалення педагогічної та професійної майстерності. Завдяки участі у міжнародних програмах, викладачі отримують доступ до новітніх освітніх методик, технологій та дослідницьких підходів, що сприяє оновленню змісту навчальних курсів і підвищенню їхньої актуальності. Це також дозволяє інтегрувати міжнародний досвід у навчальний процес, збагачуючи його глобальними перспективами і створюючи більш інклюзивне та багатокультурне середовище для студентів.
Новини кафедри лісового та садово-паркового господарства
Міжнародні наукові стажування надають дослідникам унікальну можливість співпраці з іноземними фахівцями, що дозволяє отримувати нові знання та розширювати горизонти дослідницької роботи.
Так, з 16 вересня по 15 жовтня 2024 року професор кафедри лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування «Бережанський агротехнічний інститут» Дмитро БІДОЛАХ проходив наукове стажування у Вроцлавському університеті навколишнього середовища та науки про життя (Польща) за програмою академічної мобільності "Designing new internationalization paths through the EU GREEN consortium 2.0".
Поєднання теорії з практикою завжди було і залишається важливою складовою якісного навчального процесу. Для майбутніх фахівців спеціальностей 205 "Лісове господарство" та 206 "Садово-паркове господарство", які працюватимуть на виробництві, практичні навички є незамінними. Жодна лабораторія інституту не може забезпечити настільки обширну та актуальну інформацію для практичних або лабораторних занять, як це можливо в умовах реального виробництва.
4 вересня 2024 р. проведено виїзні практичні заняття для студентів спеціальності 206 – садово-паркове господарство і 205 – лісове господарство викладачами кафедри лісового і садово-паркового господарства. Студентів ознайомлено з практичним проєктом зі створення «Біблійного саду», де студенти наочно побачили і почули, як відбувається процес втілення в життя чудового задуму. Для студентів проведено цікаву пізнавальну екскурсію професором Івано-Франківського медичного університету Володимиром Івановичем Боцюрком, який є ідейним натхненником по створенню цього чудового оазису краси, що є перлиною мальовничого села Маріямполя. Викладачі та студенти кафедри лісового і садово-паркового господарства ВП НУБіП України «Бережанського агротехнічного інституту» залучались до розробки проєктної документації та внесли свій вклад у становлення даного саду. Велику працю в впровадження проєкту вклали голова ОТГ Павло АНДРУСЯК, староста і жителі села. Приємно вразили доглянуті живоплоти та сформовані хвойні дерева.
Кожен випускник – це частина великої родини, що зростала в стінах нашого інституту. Сьогодні, коли країна переживає нелегкі часи, ми особливо пишаємося тими студентами, хто, залишивши аудиторії, взяв до рук зброю для захисту рідної землі. Ці мужні люди, наші колишні студенти, зараз стоять на передовій, борючись за наше мирне майбутнє. Вони надсилають нам свої слова подяки – за знання, підтримку та віру, яку вони отримали під час навчання. Це слова, що надихають і водночас змушують задуматися про справжню ціну свободи та незалежності. Зокрема, для колективу кафедри від службовців 3-го окремого батальйону спеціального призначення інтернаціонального легіону оборони України було передано подяки, шеврони, пам’ятний знак та прапор легіону.
- Підвищення рівня професійної компетентності як ключовий аспект науково-педагогічного розвитку
- Продовження транскордонної співпраці кафедри лісового і садово-паркового господарства
- Захист кваліфікаційних бакалаврських робіт на кафедрі лісового і садово-паркового господарства
- Захист кваліфікаційних бакалаврських робіт на кафедрі лісового і садово-паркового господарства