Тяжкі випробування, які випали на нашу країну в результаті підступного нападу російських загарбників не зупинили навчальної та науково-дослідної роботи кафедри лісового і садово-паркового гоподарства нашого інституту. Силами співробітників виконано повний обсяг весняних робіт з вивчення росту і розвитку декоративних і промислових лісових видів і форм дендрофлори. Незважаючи на холодну і затяжну весну закладено експериментальні посіви модрини європейської, різних видів сосни (у тому числі австрійської і кедрових), ялини звичайної і колючої, лібоцедруса, криптомерії японської, кельрейтерії, церціса, ліріодендрона, магнолій, липи широколистої і сріблястої, ясенів пенсильванського і звичайного,черемхи пізньої, будлеї Давіда, пухіроплідника, катальпи, піраканти та інших перспективних дерев і кущів.
Створено колекції горіхових (горіхи грецький, чорний, сірий, пекан і Зібольда та цінних медоносних видів: гледичії триколючкової, софори японської, акацій білої, жовтої і клейкої, актинідії коломікти тощо.
У звязку з аномальними змінами климату в декоративному розсаднику інститута висіяні для подальшого вивчення посухостійкі види хвойних: ялиці кілікійська, цільнолиста, одноколірна, каштан їстівний, сосни румелійська і кримська. Отримано посадковий матеріал платана східного та пурпуролистих форм кленів.
Розпочато досліди з вирощування надзвичайно перспективного для виробництва біомаси дерева – павловнії повстистої, де з насіння отримано зимостійкий посадматеріал для подальшого впровадження на плантації.
Інформацію підготував: доц. каф. лісового і садово-паркового господарства Ю.Г. Гринюк